Zespół Bon Jovi już za tydzień wystąpi na scenie gdańskiej PGE Areny. Oczywiście, jak na gwiazdorów przystało, członkowie kapeli postawili swoje wymagania dotyczące menu.

Co zatem lubią członkowie Bon Jovi? Zaskoczeniem może być rosół. W menu ma się znaleźć cały garnek wywaru z kurczaka. Do tego bochenek francuskiego lub włoskiego chleba, cała masa owoców, sałatek i ryb.

To jednak nie koniec. Wszystkie posiłki zostały szczegółowo określone. Śniadanie – pieczywo klasyczne oraz z rodzynkami i angielskie muffinki plus owoce – jagody, arbuz, spadź, ananas oraz kantalupa. Do tego starte ziemniaki smażone z cebulką (placki ziemniaczane) lub bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych danie biscuits n`gray.

Na lunch kucharze serwować będą gorące przystawki, zupę z krakersami i kilka rodzajów sałatek. Zespół ma mieć do dyspozycji krojone wędliny.

Na kolację ryby – halibut na parze, opiekany dorsz, stek z tuńczyka, łosoś i sum.

– Do tego należy dodać takie dania jak grilowany stek, pieczona wieprzowina podsmażana na sposób chiński, mięso duszone z warzywami, raviolli, naleśniki z warzywami, precelki oraz surowe niesolone migdały – wyliczają organizatorzy koncertu.

Naszym zdaniem nie są zbyt wygórowane wymagania jak na gwiazdy tego formatu. A co wy sądzicie o menu dla zespołu?

Rosół dla Bon Jovi

Rosół dla Bon Jovi