Roksana Węgiel ma teraz zapracowany czas. Ostatnie trzy miesiące spędziła trenując w programie „Taniec z gwiazdami”, a teraz prawdopodobnie przygotowuje się do swojego kościelnego ślubu oraz wesela. Co prawda nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat, niemniej plotkarskie media już dotarły do informatorów, którzy mieli potwierdzić, że jeszcze tego lata te uroczystości będą miały miejsce. W tak zwanym międzyczasie gwiazda muzyki znalazła też czas, by pojawić się na konferencji Polsat Hit Festiwal. Na tę okazję wybrała naprawdę seksowną i nietanią sukienkę.

Konferencja Polsat Hit Festiwal. Blanka powraca, mroczna Margaret, Doda, jak za dawnych lat…

Roksana Węgiel w sukience za 4000 złotych bryluje na konferencji Polsat Hit Festiwal

Polsat Hit Festiwal to jedna z największych muzycznych imprez stacji Zygmunta Solorza. I choć event ten rozpocznie się dopiero 24 maja, już dziś zorganizowano konferencję prasową. Wśród gości pojawiły się największe gwiazdy kanału. Nie zabrakło oczywiście Roksany Węgiel, zdobywczyni 2. miejsca w 27. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Małgorzata Rozenek potwierdza, że miała przejść do Polsatu? „Dostałam lepszą propozycję”

W jakiej kreacji Roxie pozowała fotoreporterom? Białej z asymetrycznym dołem i dużymi wycięciami na wysokości talii i bioder. Sukienka ta pochodzi z kolekcji The Attico i kosztuje 970 euro, czyli ponad 4 100 złotych. Do tego projektu 19-latka założyła delikatne, białe sandały. Efekt? Kobieco i seksownie.

A wy co myślicie? Hot czy not?

Meghan Markle stawia na zapomniane połączenie kolorów, „Doskonałe na letni sezon”

Roksana Węgiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

 

 

 

 

 

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA