Małgorzata Rozenek to kobieta renesansu. Imała wielu zajęć. Podróżowała po Azji, zmagała się z czelendżami w Iron Majdan, sprzątała, a teraz kolejny raz próbuje wyszkolić uczestniczki Projekt Lady na damy. Fani Małgosi wielokrotnie zauważali, że niemal przy każdym zadaniu w show, w którym występuje z Radosławem Majdanem, jęczy, płacze lub klnie. Jej ekspresyjne zachowanie jest wręcz legendarne. Perfekcyjna postanowiła skomentować swoje wylewy emocji na szklanym ekranie.

Małgorzata Rozenek szczerze o swoim domu: NIE jest wszystko IDEALNIE!

Stwierdziła, że to Radosław jest jej opoką i dzięki niemu nie krzyczy cały czas:

– Każdy program pozwolił mi spojrzeć na siebie i świat inaczej. Co więcej, wydawało mi się, że w ogóle nie marudzę. Też ostatnio odkryłam, że wcale nie jestem osobą, która wszystko realizuje – tak jak o sobie wcześniej myślałam. Tutaj duży komplement w stronę mojego męża, który pozwala mi czuć się kobietą. Radzio jest prawdziwym mężczyzną. On się nie przejmuje głupotami. Nie jest małostkowy, tylko wielkoduszny.

– powiedziała Kozaczkowi.

Małgorzata Rozenek-Majdan w musztardowym kombinezonie na zakupach (ZDJĘCIA)

Myślicie, że Perfekcyjna rzeczywiście za dużo narzeka? Radzio ma w sobie stoicki spokój i to on twardą ręką rządzi w domu?