Amber Heard (37 l.) wyglądała na bardzo szczęśliwą, gdy po raz pierwszy od przegranego procesu o zniesławienie przeciwko byłemu mężowi Johnny’emu Deppowi, pojawiła się na czerwonym dywanie. Gwiazda wybrała się na festiwal filmowy w Taorminie we Włoszech, dzień przed premierą swojego nowego filmu „In the Fire” – thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych.

Amber Heard cieszy się sławą w Madrycie

Amber Heard wyglądała promiennie, gdy śmiała i rozmawiała z przyjaciółmi, obsadą i członkami ekipy. Aktorka została sfotografowana w białej koszulce i pasującej do niej spódnicy. Uzupełniła swój wygląd parą czarnych szpilek. Piękna blondynka nawet w tak prostym looku wyglądała ładnie i efektownie.

Amber Heard pierwszy raz na czerwonym dywanie

Amber Heard pojawi się prawdopodobnie na czerwonym dywanie podczas oficjalnej premiery „In the Fire” wraz ze swoim współpracownikiem, Eduardo Noriegą i reżyserem filmu, Conorem Allynem. Aktorka po trochu wraca do życia publicznego, chociaż nie ma zamiaru wyprowadzać się z Europy.

Tak Amber Heard spędza wolny czas w Madrycie

Według amerykańskiego magazynu Deadline, Amber Heard w filmie „In the fire”, gra psychiatrę, która „jest wezwana do rozwiązania sprawy zaburzonego dziecka w następstwie coraz bardziej natarczywych oskarżeń, że dziecko jest diabłem”. Zaciekawieni?

Amber Heard Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Amber Heard Fot. JONATHAN ERNST / Reuters / Forum