Ryan Gosling jest w trakcie ostatnich negocjacji, aby zagrać Kena, słynną… lalkę marki Mattel, w filmie fabularnym o najsłynniejszej parze naszej popkultury. Produkcją zajmie się Warner Bros.

Eva Mendes i Ryan Gosling z córeczkami. Tego miejsca dzieci nie znoszą (ZDJĘCIA)

Ryan Gosling zagra Kena

W rolę Barbie wcieli się Margot Robbie (dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka) zaś reżyserem będzie niezależna reżyserka Greta Gerwig, która wcześniej stworzyła takie hity jak: „Lady Bird” i „Małe Kobietki”. Podobno Ryan Gosling początkowo nie chciał zgodzić się na zagranie odwiecznej miłość Barbie – Kena. Podobno ostatecznie zgodził się na to, gdy studio naciskało, a w harmonogramie dwukrotnie nominowanego do Oscara aktora znalazła się luka czasowa.

Eva Mendes udostępnia imponujący film nakręcony przez małe córeczki

W świecie, w którym Barbie i Ken są wręcz wyśmiewanymi postaciami naszej popkultury dziwi, że tak wybitni twórcy chcą wciąż udział w tym projekcie. Jednak z pierwszych komentarzy wynika, że film na pewno zaskoczy i nie będzie bajkowym obrazem.

38-letnia Greta Gerwig napisała scenariusz ze swoim partnerem Noah Baumbachem, innym filmowcem znanym z mniejszych i bardziej nastrojowych filmów, takich jak „Kałamarnica i wieloryb”.

Eva Mendes i uśmiechnięty Ryan Gosling z CÓRECZKAMI (ZDJĘCIA)

Oprócz roli na ekranie Margot Robbie będzie również producentką tego obrazu, a raczej jej firma produkcyjna LuckyChap Entertainment.

„Ludzie na ogół słyszą >>Barbie”<< i myślą: Wiem, jaki będzie ten film, a potem słyszą, że pisze i reżyseruje go Greta Gerwig, i mówią: >>Och, może to będzie dobre<<„, wyznała w rozmowie z brytyjskim Vogue Margot Robbie.

Ryan Gosling Fot. iamKevinWong.com / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Ryan Gosling i Eva Mendes. Fot.Brent Perniac/AdMedia (Newscom TagID: admphotos816528.jpg) [Photo via Newscom]

Ryan Gosling

Ryan Gosling Fot. Forum