Jeremy Renner (51 l.) po doznaniu poważnych obrażeń na swojej posiadłości w Reno w Nevadzie w Nowy Rok, został zabrany do szpitala drogą powietrzną.

Możemy potwierdzić, że Jeremy doznał tępego urazu klatki piersiowej i urazów ortopedycznych i przeszedł operację dzisiaj, 2 stycznia 2023 r. Wrócił z operacji i pozostaje na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stan jego jest stabilny, można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Lady Gaga romansuje z Jeremym Rennerem?

Lokalne władze poinformowały, że gwiazdor Marvela został przetransportowany samolotem do szpitala po incydencie. Jak donosił magazyn People, obrażenia Rennera były „rozległe”, a on sam pozostaje w stanie „krytycznym, ale stabilnym”.

Jeremy Renner w stanie krytycznym

Rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi miasta Reno, Hillary Schieve oraz rodzinom Carano i Murdocków. A także wszystkim fanom za ogromne przypływy miłości i wsparcia, można dowiedzieć się z oświadczenia rodziny Rennerów.

Jeremy Renner i seksistowski żart o Jennifer Lopez

Niestety nie wiadomo, w jakim stanie będzie Jeremy Renner, gdy wyjdzie już z intensywnej terapii. Nie podano również konkretnych informacji na temat jego obrażeń. A także ich konsekwencji.