Gwiazda Bridget Jones, Renee Zellweger (55 l.), została właśnie sfotografowana na planie 4. filmu z serii „Bridget Jones”. Tym razem u boku swojego nowego obiektu westchnień – Leo Woodalla (27 l.), znanego przede wszystkim z serialu „White Lotus”.

Renee Zellweger sfotografowana w Londynie – tu nagrywa „Bridget Jones”

„Bridget Jones: Mad About The Boy”, będzie miał swoją premierę na walentynki 2025 roku. A tymczasem fani zastanawiają się, czy Leo Woodall jest odpowiednim wyborem do filmu.

W nowej części Bridget Jones jest owdowiałą matką dwójki dzieci po 50. Niestety Colin Firth grający Marka Darcy’ego został uśmiercony. Za to Hugh Grant i Emma Thompson pojawią się w niewielkich rolach.

Zellweger i Woodall?

Według niektórych doniesień Leo Woodall znajdzie się w filmie w trójkącie miłosnym z Hugh Grantem i Renée Zellweger. Chociaż niedawno Grant, grający Daniela Cleavera, powiedział, że jego rola w najnowszej części „jest mała”.

Zaś brytyjski dziennik The Sun potwierdza, że Bridget będzie miała romans ze „znacznie młodszą postacią”, „Leo był podekscytowany otrzymaniem tej roli i odegra główną rolę męską w Mad About The Boy”, podają źródła.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: