Niedługo na rynku ukaże się książka Mai Sablewskiej10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej.

Była menedżerka gwiazd (która ostatnio pogodziła się z Dodą) w ostatnim czasie straciła zainteresowanie show-biznesem i przeniosła się na działkę modową.

Od momentu zakończenia współpracy ze swoimi podopiecznymi, Sablewska konsekwentnie odmawiała komentowania relacji, jakie między nimi panowały. Nie reagowała na wypowiedzi Dody ani Mariny Łuczenko.

Dziś na swoim blogu pisze tak:

Moda daje mi poczucie wolności w wyrażaniu siebie. Moda pozwala mi na uśmiech każdego dnia i wreszcie, moda daje mi możliwość dzielenia się z Wami pozytywnymi emocjami. I takie właśnie emocje znajdziecie w mojej książce. Kiedy kilkukrotnie dostawałam propozycję napisania książki o moich byłych podopiecznych, raz po raz, odmawiałam bez zastanowienia. Nie taką drogą chciałabym dążyć do celu.

Następnie zaś Sablewska nawiązuje do tego, co w swojej książce zrobił Nergal (chodzi o dokładny opis relacji Darskiego z Dodą):

Przeraża mnie najnowszy trend wywalania brudów poprzez pisanie książek. Ujawniania takich momentów z życia w samotności, czy też kiedy jest przy nas ukochana osoba, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Sablewska o książce Nergala

Sablewska o książce Nergala