Sam Worthington nie ma domu?
33-letni Sam Worthington nie może narzekać na brak pieniędzy. Zagrał w Terminatorze: Ocaleniu, niedługo zobaczymy go w superprodukcji Jamesa Camerona, Avatar.
Mimo tego, że Sam dobrze sobie radzi, nie ma swojego domu – pisze film.onet.pl. Aktor sprzedał nieruchomości, bo – jak tłumaczy – nie lubi niepotrzebnych obciążeń.
Utrzymywanie domu wymaga wielu zabiegów, tymczasem w hotelach, w których zatrzymuje się Worthington wszystko dostaje “pod nos\”.
– Po prostu lubię przeprowadzać się z jednego pokoju hotelowego do drugiego – mówi aktor. – Ścielą ci tam łóżko, uzupełniają zawartość barku – tłumaczy gwiazdor.
niezle niezle
Aga5005, 14-12-09, 16:59 napisał(a):jak morda ;/ Matka Cię w oborze wychowała? Nie masz za grosz kultury?
przystojny facet 😀
Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:P
ehe po co mu dom ? jak i tak siedzi na planie całe życie … trochę podstarzły jak na swój wiek … :0
Fajny gsciu, meski 😉
ja tez lubie mieszkac w hotelach, ale jednak dom to dom
oh on jest taaaaaki przystojny i meski
zadna nowosc dawno temu to mowil poza tym nie dziwne bo po co mu dom jak i tak ciagle na planie roznych filmow siedzi
to jest pomysł na życie ; D
se zobaczcie taki oto film z tym panem: Salto / Somersault (2004)… szacun
jak morda ;/
chyba mu żony brakuje, bo biedak z prozą życia nie potrafi sobie poradzić
obrzydliwy
to jest CHORE
przystojny jest