Samuel Palmer wygrał 3. edycję Gwiazdy Tańczą na Lodzie
Finał 3. edycji show Gwiazdy Tańczą na Lodzie przebiegał pod znakiem zażartej rywalizacji dwóch par. O statuetkę Diamentowej Pary walczył duet Agnieszka Włodarczyk – Łukasz Jóźwiak oraz para Samuel Palmer – Agnieszka Dulej – Urbańska.
Obok boju o sportowym charakterze do końca toczyła się walka między dwiema osobowościami – Dodą oraz Justyną Steczkowską.
Zanim ogłoszono wyniki, Rabczewska w krótkiej przemowie powiedziała, że wszystko w programie było naturalne, nic nie było reżyserowane.
– Wszystko było efektem emocji – powiedziała Doda. Nie byłaby sobą, gdyby nie dodała pod adresem Steczkowskiej:
– Są osoby, które nie do końca są szczere, tak jak ty Jusia – inna przed, inna poza kamerą…
Steczkowska nie podniosła rzuconej rękawicy. Powiedziała tylko, że zbliżają się święta i wszystkim należy się… święty spokój.
Po podliczeniu SMS-ów okazało się, że bój o zwycięstwo w 3. edycji show wygrał SAMUEL PALMER w parze z AGNIESZKĄ DULEJ.
jusia jest beznadziejnym beztalenciem
no to spoko:)
Ale on jest przystojny! I te bicepsy
To fajnie. Przynajmniej utarł nosa głupiej Włodarczykowej !!
świetnie ze wygrał bo ma fajne poczucie humoru
a widzieliście jak trzymał ta figurke którą wygrał?? jak by mu zabierali…beznadziejny..
jak dla nie powinna wygrac wlodarczyk,i nie dla tego ze ja bardziej lubie ale dlatego ze jak na final pokazala klase a tamten w kolko sie przewracal co pokazalo ze mu daleko do tego trofeum.no coz ale caly rogram byl rerzyserowany wiec mozna olemizowac co do wynikow,pozatym mozna spekulowac ze chodzilo rozwniez o kolor skóry,by propagowac rownosc wszystkim.tak czy owak koniec tych bzdur w tv wiec mozna sie jedynie ciezyc z tego.
powinna wygrać aga bo samuel w ostatnim tańcu sie przewrócił.. a aga zawsze jeździła poprawnie…
…Są osoby, które nie do końca są szczere, tak jak ty Jusia – inna przed, inna poza kamerą… – no i po co ona to powiedziala? Chce z sibie teraz biedluke najwieksza zrobic? Dobrze ze Rabczewska jest szczera, przypomnijmy sobie jej wypowiedzi o Radku a teraz znowu sa razem! Jak dla mnie obie siebie warte!
dobrze że on wygrał bo był najlepszy !!!
gość, 13-12-08, 11:03 napisał(a):gość, 12-12-08, 23:15 napisał(a):BOSKO ŻE WYGRAŁA JOLANTA!!!!!JOLANTA RUTOWICZ KRÓLOWĄ NASZĄ JEST!!!!!!!!ZAJEBIŚCIE WYGRAŁA BOGINIIJOLCIA GRATULACJE :*JOLKA TY PLANKTONIE ty wez się lecz
Przepraszam . Ale czy ten program ktoś ogląda. ? Uważam że telewizja publiczna powinna puszczać bardziej inteligentne programy i seriale . A nie typu Moda na sukces , czy też program o którym pisze powyżej w artykule.POPIERAM
wreszcie dobiegł końca ten żałosny program…
Przepraszam . Ale czy ten program ktoś ogląda. ? Uważam że telewizja publiczna powinna puszczać bardziej inteligentne programy i seriale . A nie typu Moda na sukces , czy też program o którym pisze powyżej w artykule.
…Są osoby, które nie do końca są szczere, tak jak ty Jusia – inna przed, inna poza kamerą… – no i po co ona to powiedziala? Chce z sibie teraz biedluke najwieksza zrobic? Dobrze ze Rabczewska jest szczera, przypomnijmy sobie jej wypowiedzi o Radku a teraz znowu sa razem! Jak dla mnie obie siebie warte!
Gwendalina, 13-12-08, 16:36 napisał(a):Kotek w Butkach, 13-12-08, 10:58 napisał(a):kto to jest ten cały palmer??? “wielki” aktor , grający w chyba najgorszym serialu w telewizji ”Barwy szczęścia”.dzięki ;] w takim razie wiem już dlaczego go nie znam ;D
Cieszę się, że wygrał Samuel, bo był od początku do końca najlepszy z wszystkich “gwiazd”. Kolejny program po ”Tańcu z gwiazdami” gdzie zwyciężyła sprawiedzliwość!
plamer to narodowa tragedia
Ufff jak dobrze, że Włodarczykowa nie wygrała.
Santa Maria,Gotan Project Tango Agnieszki
zapraszam: kobiety-zony-najlepszych-pilkarzy DODY TAM NIE ZNAJDZIECIE, BO ANI TO KOBIETA, ANI żONA NAJLEPSZEGO PIłKARZA…
Kotek w Butkach, 13-12-08, 10:58 napisał(a):kto to jest ten cały palmer??? “wielki” aktor , grający w chyba najgorszym serialu w telewizji ”Barwy szczęścia”.
nie znam go?????????? kto to????????
gość, 13-12-08, 12:10 napisał(a):zna ktoś moze tyluł piosenki tego tanga co tańczyła Agnieszka Włodarczyk?Celtic Woman- The Voice
Dobrze, że wygrał od samego początku programu to wiedziałam. GRATULACJE!! 🙂
zapraszam: kobiety-zony-najlepszych-pilkarzy
To się okazuje ze w naszej Polsce najlepiej na łyżwach jeżdrzą MURZYNKI :d LOOL
gość, 12-12-08, 22:50 napisał(a):jezuu dobrze ze sie juz ten program skonczyl xDmoze tekla w koncu odstawi leki
Jakie niektóre komentarze są przybite :/Co Wy z tą Jusią? Doda to wymyśliła, bo nie ogarnia imion dłuższych niż zawierające dwie sylaby.No i Jolunia – jak to mówi moja mama – jej należy współczuć, bo to jest biedna osoba. Zagubiona w świecie, nieświadoma własnych braków. Android. Kukła. Aż szkoda się jej robi.
zna ktoś moze tyluł piosenki tego tanga co tańczyła Agnieszka Włodarczyk?
pozytywna informacja – kolejne g***o się skończyło. 😀 nigdy nie zrozumiem, jak można tym skończonym kretynom płacić za coś tak słabego.
gość, 12-12-08, 23:15 napisał(a):BOSKO ŻE WYGRAŁA JOLANTA!!!!!JOLANTA RUTOWICZ KRÓLOWĄ NASZĄ JEST!!!!!!!!ZAJEBIŚCIE WYGRAŁA BOGINIIJOLCIA GRATULACJE :*JOLKA TY PLANKTONIE
cieszę się że Samuel palmer i agnieszka wygrali. Zasługiwali na to! Super tańczyli!!! Agnieszka włodarczyk jest lekko nietypowa i głupiutka.Samuel Palmer zasługiwał na tą diamentową parę bo on i jego partnerka są Diamentowi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość, 13-12-08, 08:48 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!! JOLKA DO SZAMBA
gość, 13-12-08, 00:04 napisał(a):zna ktos moze tytuk piosenki gdzie Samuel zaliczył glebe? You raise me up
kto to jest ten cały palmer???
gość, 13-12-08, 08:48 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!! WYPAD DO STAJNI ZAKAŁO CZŁOWIECZEŃSTWA
gość, 13-12-08, 08:48 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!! JOLKA TY POTWORZE
gość, 13-12-08, 08:48 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!! JOLKA TY IMBECYLU
gość, 12-12-08, 23:31 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!!Rutowicz głupia małpa
gość, 12-12-08, 23:31 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!!RUTOWICZ DO ZOO
gość, 13-12-08, 01:45 napisał(a):gość, 13-12-08, 00:03 napisał(a):Doda przez cały czas szuka sobie jakiegoś wroga, wmawia sobie, że ta osoba jest zła dla niej a potem wiesza się na tej osobie i poniża. Ale nie rozumie tego, że to tylko jej chora psychika podsuwa jej wrogów. Taka inteligentna i sie nie kapnęła, że sama tworzy swój świat? Jest fenomenem głupoty, jakiej w tej Polsce jeszcze nie było.Brawo! To jest właśnie cała Doda. Oceniam ją identycznie jak Ty. TO PO CO JĄ LANSUJECIE ONA Z TEGO DOBRZE ŻYJE
A ten Samuel to aktor tak?Nie znam Go dobrze, ale wydaje się być sympatyczny i na pewno fajniejszy od tej całej Włodarczyk.
gość, 13-12-08, 01:45 napisał(a):gość, 13-12-08, 00:03 napisał(a):Doda przez cały czas szuka sobie jakiegoś wroga, wmawia sobie, że ta osoba jest zła dla niej a potem wiesza się na tej osobie i poniża. Ale nie rozumie tego, że to tylko jej chora psychika podsuwa jej wrogów. Taka inteligentna i sie nie kapnęła, że sama tworzy swój świat? Jest fenomenem głupoty, jakiej w tej Polsce jeszcze nie było.Brawo! To jest właśnie cała Doda. Oceniam ją identycznie jak Ty. Jest jeszcze ulubienica ludzi MASZKARA RUTOWICZ
Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!!
gość, 13-12-08, 08:48 napisał(a):Jolka Gratulacje!!!!Wiedziałem że wygra Rutowicz ta laska ma POWER!!!FANI CIĘ KOCHAJĄ JOLU!!!!!! PRECZ Z TĄ MASZKARĄ
gość, 12-12-08, 22:50 napisał(a):głosowałam na Age,ale jego też bardzo lubie;) fajnie ze wygrałheh no wiesz trzeciej możliwości nie było…
Uch, jak się cieszę! Mam już dość Włodarczyk. Przynajmniej jakaś odmiana…
zna ktos moze tytuk piosenki gdzie Samuel zaliczył glebe?
dobrze, ze to juz koniec tej edycji, moze tekla proszki odstawi