Sandra Bullock na hollywoodzkim uboczu (FOTO)

117 117

Rozwód i adopcja dziecka gruntownie “przemeblowały\” życie Sandry Bullock.

Aktorka zniknęła z pierwszych stron gazet. Poświęciła się macierzyństwu, które – jak zapewnia – pozwoliło się jej spełnić i odnaleźć prawdziwą radość.

Kilka dni temu Sandra wyszła na moment na salony. Pojawiła się na gali amfAR Inspiration w Los Angeles.

Sądząc po zdjęciach życie poza hollywoodzkim obiegiem służy gwieździe. Sandra wygląda bardzo dobrze – oceńcie sami.

\"Sandra

\"Sandra

\"Sandra

\"Sandra

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 29-10-11, 16:11 napisał(a):gość, 29-10-11, 14:23 napisał(a):bardzo ją lubię jest naturalna a przede wszystkim dobra w tym co robi:)Lubić mozna osoby,które się zna…Bruce Wilis też wygląda na super i wszyscy go lubią.A zobacz wywiad z Bartkiem Węglarczykim to Wiliss kupe gbura i zarozumialca mysli stary buc,że bedzie żył drugie 60 lat….To Węglarczyk jest dla kogoś autorytetem?? O.0

Uwielbiam ją 🙂

ma okropny nos 🙁

Lady gaga przyjedzie do Polski, wiecie o tym? Rozmawialiśmy wczoraj z osobą, która kontaktuje się z organizatorami koncertu Lady Gagi. Ta osoba odpowiedział, że koncert Lady Gagi w Polsce jest zaplanowany. Najprawdopodobniej odbędzie się w Warszawie. Trasa Born This Way Ball Tour jest trasą stadionową, dlatego nie może odbyć się ona na hali np. w Gdańsku, czy Łodzi. Bierze się pod uwagę Stadion Narodowy i Stadion Legii. Jednak ten pierwszy jest zbyt dużo, Gaga nie zgromadziłaby 60 tys. osób. Najbardziej prawdopodobny jest więc Stadion Legii, który mieści 30 tys. osób. Te informacje są w 100% oficjalne, jak będę wiedzieć coś więcej, to będę na bieżąco was informować.

Kocham ją!

gość, 29-10-11, 14:23 napisał(a):bardzo ją lubię jest naturalna a przede wszystkim dobra w tym co robi:)Lubić mozna osoby,które się zna…Bruce Wilis też wygląda na super i wszyscy go lubią.A zobacz wywiad z Bartkiem Węglarczykim to Wiliss kupe gbura i zarozumialca mysli stary buc,że bedzie żył drugie 60 lat….

gość, 29-10-11, 16:11 napisał(a):gość, 29-10-11, 14:23 napisał(a):bardzo ją lubię jest naturalna a przede wszystkim dobra w tym co robi:)Lubić mozna osoby,które się zna…Bruce Wilis też wygląda na super i wszyscy go lubią.A zobacz wywiad z Bartkiem Węglarczykim to Wiliss kupe gbura i zarozumialca mysli stary buc,że bedzie żył drugie 60 lat….Jej… przecież wiadomo, że większość ludzi nie zna osobiście aktorów czy innych gwiazd, ale gość napisał, że lubi Ją za to, że jest dobra w tym co robi. Ty nie masz ulubionych aktorów, wokalistów, pisarzy itp. o których powiedział(a)byś “Lubię Go jest świetnym aktorem”, ”Lubię to co robi” itp.? Niektórzy ludzie po prostu kochają innych ludzi, kochają świat i nie zamykają się na świat. Ja mimo wszystko też lubię Sandre Bullock i myślę, że prywatnie też jest świetną, miłą osobą.

bardzo ją lubię jest naturalna a przede wszystkim dobra w tym co robi:)

Jak na kobietę przed 50-tką wygląda zabójczo!!:D bardzo ją lubię, bez względu jak wygąda, super aktorka!!!

świetnie wygląda 🙂

mój wujek zawsze powtarzał…..”najpiękniejsza kobieta na świecie”. i wcale mu sie nie dziwie że tak mówił.pozdro

Ależ ona się postarzała!

Hm.. Bardzo dobrze.. Normalnie moim zdaniem, jak zawsze

bardzo dobrze wygląda, życzę jej szczęścia!bo jest normalna co jest dziś rzadkością.

wygląda super!

chyba sobie jakies wypelniacze zapodala, bo gladka ma twarz jak nastolatka