Sandra Kubicka swoją karierę modelki zaczęła w wieku 13 lat. Przeszła bardzo długą drogę, by wypracować sobie szacunek i móc przebierać w ofertach. Ostatecznie jednak zakończyła swoją przygodę z modelingiem, a dziś rozkręca biznesy ze zdrową żywnością, suplementami, a od niedawna również własną markę bieliźnianą.

Sandra Kubicka o byciu businesswoman: „Zapomniałam już o tym etapie modelki. Co to w ogóle było?”

Sandra Kubicka kupiła łódź. Jakiś czas temu zdała egzamin na sternika motorowodnego

Prócz tego celebrytka nie zwalnia tempa i wciąż zaskakuje obszarami, w których się rozwija – jakiś czas temu postanowiła podbić jeziora, morza i oceany, i pochwaliła się fanom na instagramie, że zdała egzamin na sternika motorowodnego:

AHOJ!! Zdałam!!! Mam patent sternika motorowodnego!! Będąc już w cugu egzaminowym, zapisałam się już na kolejny kurs we wtorek na ciągnika wodnego, wiecie wake, banany i te sprawy Mazury here I come!!!!! – pisała podekscytowana na Instagramie.

Teraz przyszedł czas na zakup własnej łodzi. Sandra opublikowała serię InstaStories, na których zaprezentowała światu swoją nową „wodną brykę”. Celebrytka zdecydowała się na łódź, a dokładniej statek motorowy w kolorze krzykliwej czerwieni z dodatkiem brokatu, pisząc pod zdjęciem:

No przecież wiadomo, że musi się świecić. Nie byłabym sobą, gdybym chciała inną – zażartowała.

Sprawdziliśmy z ciekawości cenę tego typu łodzi – wybrany przez Kubicką model można kupić już za około 370 tysięcy, choć istnieją i takie, za które należy dać równowartość małego mieszkania w Warszawie – ceny potrafią dochodzić nawet do 500 tysięcy złotych!

Na Instagramie Sandry pojawiło się również nagranie, na którym dumna steruje swoim nowym dobytkiem. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczy?

Sandra Kubicka o zaręczynach z Baronem: „Kocham diamenty”

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka kupiła statek motorowy. Ich ceny wahają się między 300 a 600 tysięcy złotych. fot. boatshop24.com

pasekkozak