Sandra Kubicka jest szczęśliwa u boku muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona i zdaje się, że nareszcie odnalazła miłość i stabilizację. Choć media co rusz doszukiwały się kolejnych kryzysów w ich związku, oni ostatecznie udowodnili, że dobrze im razem i chcą stworzyć wspólnie rodzinę – para się zaręczyła, jakiś czas później poinformowała o ciąży Sandry, a następnie wzięła pokryjomu ślub. Teraz Sandra i Baron zdecydowali się na zakup domu, by mieć więcej miejsca dla swojej powiększającej się rodziny, w skład której wejdzie nie tylko ich synek, ale również trzy psy, które modelka traktuje jak swoje dzieci.

Sandra Kubicka o wychowywaniu syna z dala od zgiełku miasta: „Chcę żeby był brudny, w piasku”

Sandra Kubicka zniknęła z social mediów. Teraz odezwała się do zaniepokojonych fanów

I choć celebrytka przez cały okres ciąży była bardzo aktywna w social mediach, nieoczekiwanie jakiś czas temu zniknęła i przestała relacjonować kolejne etapy ciąży oraz dzielić się nowymi zdjeciami i materiałami wideo. Prócz tego zablokowała możliwość dodawania komentarzy i ograniczyła swoją aktywność w sieci do publikowania postów sponsorowanych i relacji z innych profili, co mocno zaniepokoiło fanów. Część uznała, że być może Sandra już urodziła i chce w spokoju cieszyć się pierwszymi dniami życia swojego synka w zaciszu domu. Internauci spekulowali również, czy Kubicka ogłosi narodziny swojego dziecka 26 maja w Dzień Matki.

Teraz Sandra zdecydowała się przerwać milczenie i zwróciła do zmartwionych fanów. Jednak to, co miała do przekazania zdecydowanie ich nie uspokoiło:

Widzę wasze wszystkie wiadomości. Widzę troskę, zmartwienie i masę wsparcia. Niedługo do was wrócę i wytłumaczę wszystko, obiecuję. Przechodzę przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Potrzebuję jeszcze troszkę czasu, aby się pozbierać. Żyję, dziękuję, doceniam, kocham – napisała pod swoim czarno-białym zdjęciem.

Pod jednym z postów dodanym 6 dni temu, który wciąż można komentować internauci dali upust swojemu zaniepokojeniu:

  • Sandruś mam nadzieję, że to nie jest to, co myślę i z dzidziusiem wszystko jest w porządku i z Twoimi najbliższymi również. Życzę wszystkiego dobrego
  • Dziwny ten post, stresuje się mam nadzieję, że mały żyje i jest zdrowy
  • Boję się, że chodzi o dzidziusia albo o jej Mamę, bo coś dodawała jakiś czas temu, że jeździła z nią po lekarzach, mam nadzieję, że to nic poważnego
  • Mnie się wydaje, że po prostu ciężko jest dojść do siebie po CC i tyle. Nie sądzę, żeby dodawała tyle stories gdyby coś złego się wydarzyło.
  • Też mnie to zaniepokoiło

Trzymamy kciuki, żeby wszystko było w porządku.

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka i Baron mają już wybrane imię dla dziecka!

pasekkozak

Na zdj.: Sandra Kubicka, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Na zdj.: Aleksander Milwiw-Baron, Sandra Kubicka, Fot. Niemiec/AKPA

Na zdj.: Sandra Kubicka, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sandra Kubicka mówi, że szybciej urodzi dziecko

Sandra Kubicka będzie musiała szybciej urodzić