Sandra Kubicka już w 2019 roku informowała, że walczy z nieuleczalną chorobą PCOS, czyli chorobą policystycznych jajników, na którą póki co nie ma lekarstwa i trzeba z tym żyć. Natomiast można zmniejszyć objawy zmieniając styl życia oraz poprzez branie hormonów.

U mnie syndrom dał o sobie znać w bardzo szybkim czasie… Zaczęłam tyć z prędkością światła, (17 kg) dostałam trądziku, na który nic nie pomaga, brak chęci do życia, brak energii na nic… Najśmieszniejsze jest to, że mój lekarz w USA od miesięcy mówił mi, że nic mi nie jest i wszystko jest super. Kobiety, róbcie sobie badania u wielu lekarzy, nie tylko u jednego – namawia w 2019 roku modelka.

WOW! Sandra Kubicka chwali się formą życia. W rok zbudowała taką figurę

Sandra Kubicka usłyszała od lekarzy, że ma stan przednowotworowy

Teraz okazuje się, że Sandra Kubicka nie tylko cierpki na PCOS. Modelka usłyszała okropną diagnozę po tym, jak wykonała cytologię – stan przednowotworowy:

Cześć. Nic nie powiem, bo głos mi się nadal łamie i dalej wyję… przepłakałam całą noc. Bardzo często słyszę „Sandra jesteś młoda”. No właśnie, mam 28 lat i wczoraj płakałam, zadając sobie pytanie „dlaczego to wszystko dzieje się akurat mnie, przecież jestem taka młoda”. Zadzwonił do mnie wczoraj mój lekarz, wyniki cytologii wróciły złe… Robię cytologię co cztery miesiące dlatego, że jestem w grupie wysokiego ryzyka…

Sandra Kubicka odbyła z Baronem poważną rozmowę. Chodzi o jej chorobę

Na szczęście w miarę szybko została zdiagnozowana i da się go wyleczyć:

Dzięki temu, że robię często, złapaliśmy dziada w odpowiednim momencie… Mam stan przednowotworowy szyjki macicy. Od dzisiaj zaczynam leczenie. Badajcie się często, nawet jeśli jesteśmy młodzi i nic was nie boli. Stany nowotworowe wykryte w odpowiednim momencie mogą być wyleczone. Taki też mam plan. Wyleczyć to – napisała Kubicka.

Sandra Kubicka przyznała, że choruje na nieuleczalną chorobę, przez którą przytyła… 17 kilogramów

Sandra Kubicka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA