Sandra Kubicka przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Modelka była kilkukrotnie zaręczona, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. W 2019 roku rozstała się z Cedrikiem Gervaisem, z którym planowała ślub, a w 2020 roku rozpadł się jej medialny związek z Kaio Alevesem. Teraz Sandra Kubicka jest szczęśliwa u boku muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona i zdaje się, że nareszcie odnalazła miłość i stabilizację. Choć jeszcze jakiś czas temu krążyły plotki o kryzysie w ich związku, okazuje się, że wszystko jest w idealnym porządku, a Sandra i Alek wciąż są w sobie szaleńczo zakochani, a fani coraz częściej dopytują o zaręczyny i ślub.

Sandra Kubicka o zaręczynach z Baronem: „Kocham diamenty”

Sandra Kubicka o ślubie i zaręczynach z Baronem

Teraz Sandra zorganizowała instagramowe Q&A, podczas którego fani mogli zadać jej dowolne pytania. Jak można się było spodziewać, wśród nich nie zabrakło pytania o jej związek z Alkiem i ich wspólną przyszłość. Jedna z fanek napisała:

Planujecie kupić dom? Hallo a gdzie zaręczyny Alekk???? Kibicuje wam bardzo

Choć Sandra często odpowiada wymijająco na tego typu pytania o jej życie prywatne, tym razem postanowiła otworzyć się i zdradziła, że ona i Baron traktują się już jak małżeństwo, dlatego zaręczyny nie mają już dla niej tak ogromnego znaczenia. Celebrytka przyznała, że zamiast zaręczyn obydwoje najprawdopodobniej skończą w urzędzie stanu cywilnego, gdzie zalegalizują swój związek. Podkreśliła, że kategorycznie nie życzy sobie żadnych niespodzianek i wróciła wspomnieniami do swojego poprzedniego związku:

U nas to się prawdopodobnie skończy po prostu spontantem w urzędzie tak czuję. Często o tym rozmawiamy. My już się traktujemy jak małżeństwo, więc to tylko kwestia formalna. Alek często do mnie mówi „moja żona hejterka”, gdy coś mi się nie podoba, więc już jesteśmy na tym etapie mentalnie. A jeśli chodzi o jakieś zaręczyny z fajerwerkami, to Alek wie, że ja nienawidzę niespodzianek. Już miałam takie zaręczyny na pokaz, które skończyły się płaczem i nie chce kolejnych.

Na koniec dodała, że to właśnie u boku Alka czuje się tak, jak nigdy wcześniej:

Nikt mnie tak nie traktował jak Alek. Jest moim najlepszym przyjacielem.

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka i Baron spodziewają się dziecka?! „Rodzina się powiększa”

pasekkozak

Sandra Kubicka usłyszała okropną diagnozę lekarzy!

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Baron, Sandra Kubicka, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Podlewski/AKPA