Sandra Kubicka inwestuje wiele pieniędzy w swój wygląd. Poza tym, że intensywnie ćwiczy, chodzi na zabiegi modelujące sylwetkę. Ostatnio zdecydowała się na zmianę fryzury. Teraz ma długie, wyprostowane włosy w nieco ciemniejszym odcieniu z grzywką.

Sandra Kubicka poprawiła wygląd zębów

Co za METAMORFOZA! Sandra Kubicka ma nową fryzurę: „Młodsza wersja Przetakiewicz”

Sandra Kubicka dzisiaj pochwaliła się nowym uśmiechem. Powiedziała, że miała dość naśmiewania się, że wygląda jak króliczek.

Wiem, że mój uśmiech przyczynił się do tego, że byłam non stop bookowana w świecie mody i dzięki niemu zwiedzałam świat uśmiechając się do aparatu ALE…. Bardzo często słyszałam „ale masz słodki uśmiech jak króliczek” lub „ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka.” Było to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób, ale wiele razy wykorzystywane, żeby sprawić mi przykrość. Stało się to moim kompleksem… i uważam ze nie ma nic w tym złego, aby zwalczać je dla samych siebie! – tłumaczy Sandra.

Sandra Kubicka zdradziła, jak udało się jej wyleczyć trądzik: „Patrzcie, jak wyprowadziłam swoją cerę”

Myślała o zmianie zębów już wiele razy. Pierwsze podejścia robiła w USA:

Robiłam kilka podejść… bo bardzo się bałam i nie ufałam dentystom. Nie chciałam sztucznego efektu.. najpierw zaczęłam od usuwania dziąseł w USA żeby mieć większe zęby ale „króliki” dalej nie dawały mi spokoju i zrobiło się gorzej. Dziękuje z całego serca za tą długa przygodę i wyleczenie mojego największego kompleksu! Jesteście niesamowite! Profesjonalne! Przemiłe – pisze Kubicka.

Sandra Kubicka w panterkowej kreacji ŚWIECI bielizną: „Majtki prześwitujące”

Sandra Kubicka na ramówce

Sandra Kubicka/fot. AKPA

Sandra Kubicka na ramówce TVP

Sandra Kubicka na ramówce TVP fot. AKPAsandra ku