Sara Boruc rok temu urodziła syna Noah, oprócz tego ma dwie córki: Amelię i Oliwię. Żona Artura Boruca bardzo szybko wróciła do formy, zawdzięcza to w dużej mierze ćwiczeniom (trenowała również w ciąży) i diecie. Teraz po raz kolejny pochwaliła się płaskim brzuchem.

Sara Boruc broni Anji Rubik: „Dziecko po co zabierasz głos w sprawach, o których nie masz pojęcia?”

Sara Boruc pokazuje płaski brzuch

Sara Boruc niedawno opowiedziała o swojej diecie. Stosuje ona Intermitten Fasting, czyli post przerywany. Zazwyczaj je tylko dwa posiłki dziennie.

Już kiedyś o tym mówiłam, że bardzo polecam wam, jeżeli chcecie zrzucić parę kilogramów, niejedzenie po godzinie 16, 17 lub 18 do następnego poranka, do śniadania. Mój mąż tak robił zawsze i to naprawdę działa. Jem późne śniadanie i taki lunchowy obiad, około drugiej, trzeciej. Później staram się już nie jeść, najwyżej owocka podjem. O to w tej diecie chodzi, żebyście zjedli to, na co macie ochotę do godziny 17, a później już nic. Ja ratuję się gumą do żucia i zieloną herbatą.

Sara Boruc pochwaliła się swoją OBŁĘDNĄ figurą. Fanki nie dowierzają, że urodziła trójkę dzieci

Nie znaczy to jednak, że nigdy nie pozwala sobie na przyjemności. Zdradziła, że w niedzielę ma „cheat day” i je to, na co ma ochotę.

A co,trochę Was powkurzam! A może zmotywuje? Choć pewnie mnóstwo tutaj mam które mają jeszcze lepsze brzuszki od mojego! Bo chcieć to móc. Dajcie znać czy chcecie żebym częściej opowiadała o swoich nawykach żywieniowych , ćwiczeniach itd..? Chętnie podzielę się z Wami moimi sposobami na utrzymanie formy 😉 I choć do ideału mi daleko to jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć. Dziś nie będzie takiego brzucha – niedziela to nasz „cheat day” jemy wszystko i w dowolnych ilościach. Lubię niedziele 👻🤪

Sara Boruc pokazuje płaski brzuch na Instagramie:

View this post on Instagram

ˢᴵᴳᴺᴬᵀᵁᴿᴱ ᴬᴮˢ ˢᴸᴼᵂᴸᵞ ᴷᴵᶜᴷᴵᴺᴳ ᴵᴺ 👻🤪 A co,trochę Was powkurzam! A może zmotywuje? Choć pewnie mnóstwo tutaj mam które mają jeszcze lepsze brzuszki od mojego! Bo chcieć to móc. Dajcie znać czy chcecie żebym częściej opowiadała o swoich nawykach żywieniowych , ćwiczeniach itd..? Chętnie podzielę się z Wami moimi sposobami na utrzymanie formy 😉 I choć do ideału mi daleko to jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć. Dziś nie będzie takiego brzucha – niedziela to nasz „cheat day” jemy wszstko i w dowolnych ilościach. Lubię niedziele 👻🤪☺️ #abs #forma #mannei #sinbymanneijewels

A post shared by ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name) on

 

Internautki proszą, aby zdradziła, co robi, że tak wygląda:

  • Dawaj sposoby, metody, jedzonko all!! 😁♥️
  • Rewelacja! Jesteś inspiracją💪
  • Pisz wszystko i opowiadaj👍😘

Sara Boruc w butach za 4,5 tysiąca złotych. Wywołały poruszenie. „Sandały pielgrzyma albo Janusza”

Zobaczcie niżej w galerii, jakie pyszności przygotowuje Sara.

Sara Boruc

Sara Boruc fot. Niemiec/AKPA

Sara Boruc

Sara Boruc, fot. Podlewski/AKPA

Sara Boruc

Sara Boruc fot. Norbert Nieznanicki/AKPA