Sara Boruc-Mannei jakiś czas temu postanowiła podzielić się swoimi zmartwieniami, ponieważ fani zauważyli, że chodzi przygnębiona. Wyznała na swoim profilu instagramowym, że ma problemy zdrowotne:

Jakieś cztery tygodnie temu odkryłam, że mam w piersi jakąś zmianę. Na początku wypierałam tę informację, starałam się skupiać na innych rzeczach, a okoliczności temu sprzyjały (…) Byłam w trakcie przeprowadzki, dzieciaki zmieniały szkołę, tyle się działo, że łatwo było to odsunąć na dalszy plan. Ale codziennie jak kładłam się spać, to o tym myślałam i jak wstawałam, to też o tym myślałam – powiedziała Sara na instastory.

Sara Boruc odebrała wyniki biopsji

Sara Boruc zauważyła zmianę w piersi i miała BIOPSJĘ. „Staram się być dobrej myśli, chociaż nie jest łatwo”

Żona piłkarza musiała zrobić biopsję. Teraz podzieliła się wynikami na Instagramie. Na szczęście, żona Artura Boruca jest zdrowa! Podziękowała obserwatorom za tak ogromne wsparcie:

Są powody do radości. Dziękuje za każdą wiadomość , serduszko, opowieść z głębi serca. To ważne abyśmy dzielili się ze sobą emocjami,wsparciem, dobrą radą a nie tylko kolorowymi fotkami… Przypominajmy sobie od czasu do czasu, że za tymi zdjęciami są prawdziwi ludzie, ich prawdziwe historie i uczucia. Ja już to wiem. Wiem, że tam jesteście i że jesteście kochani na maksa. Ja też będę się starała być dla Was, pomagać, wspierać, doradzać. I będę od czasu do czasu przypominać,że należy się badać – napisała Sara Boruc.

Sara Boruc pochwaliła się nowym BIUREM. Pokazała część mebli