Życiu Sary Boruc jest jak z filmu. Żona polskiego piłkarza ma nie tylko pięknie poukładane życie prywatne, lecz także na ścieżce zawodowej sukces goni sukces. Kolejnym jej marzeniem jest zamieszkać w Los Angeles, o czym mówi głośno od kilku lat.

Sara Boruc śmieje się z polskich gwiazd: „Dają mi unfollow, bo im nie pożyczam rzeczy”

Sara Boruc przeprowadza się do Los Angeles?

Sara Boruc już w ubiegłym roku zaczęła planować przeprowadzkę do Kalifornii. Swoimi zamiarami podzieliła się z fanami na Instagramie.

Jak tylko ogarnę to biznesowo, a Artur skończy kontrakt z Legią – skomentowała Boruc.

Nadszedł ten czas, kiedy Artur Boruc żegna się z Legią Warszawa – 21 maja 2022 roku ogłoszono jego odejście z warszawskiego klubu, a 20 lipca odbędzie się mecz pożegnalny bramkarza, pod nazwą King’s Party, w którym Legia zmierzy się z Celtikiem.

Sara Boruc wyprowadza się do USA!

Obecnie Borucowie z dziećmi przebywają w Los Angeles, gdzie odpoczywają na plaży i zwiedzają miasto. Natomiast czy tylko w tym celu odwiedzili Kalifornię? Być może para już szuka swojego gniazdka?

Sara Boruc odpowiada na komentarz o zdradzie męża! „Ktoś pisze, że Artur Cię zdradził

Sara opublikowała na Instagramie nową fotkę, na którym w różowym bikini wynurza się z Oceanu. Trzeba przyznać, że jej figura jest do pozazdroszczenia! Już za kilka miesięcy skończy 38 lat, a sylwetkę ma jak nastolatka.

Hot!

Boska

Przepiękna – czytamy pod postem.