W życiu Sary Boruc ostatnio wszystko świetnie się układa. Żona polskiego piłkarza ma nie tylko pięknie poukładane życie prywatne, lecz także na ścieżce zawodowej sukces goni sukces. WAGs kilkanaście miesięcy temu postanowiła bowiem podbijać rynek mody. I choć ceny jej projektów mogą niektórych przyprawić o zawrót głowy, ubrania z jej metką sprzedają się jak świeże bułeczki. I to nie tylko w Polsce, ale i za oceanem. Zresztą jej designerski talent doceniają między innymi Kendall Jenner czy Hailey Bieber.

Sara Boruc odpowiada na komentarz o zdradzie męża! „Ktoś pisze, że Artur Cię zdradził

Sara Boruc przeprowadza się do Los Angeles

Nic więc dziwnego, że celebrytka postanowiła jeszcze bardziej posmakować wielkiego świata i… zaczęła planować przeprowadzkę do Kalifornii. Swoimi zamiarami podzieliła się z fanami na Instagramie. Informacje te postanowił sprawdzić pudelek.pl. Czy projektantka wraz z rodziną rzeczywiście opuści kraj nad Wisłą?

Jak tylko ogarnę to biznesowo, a Artur skończy kontrakt z Legią – skomentowała Boruc.

Dodajmy, że Artur ma podpisany kontrakt z Legią do 30 czerwca 2022 roku, a więc przeprowadzka nie nastąpi wcześniej niż latem przyszłego roku. Czy Sara będzie otwierać tam swój butik? Raczej nie, choć myśli o drugim showroomie (pierwszy znajduje się w Warszawie).

Sara Boruc śmieje się z polskich gwiazd: „Dają mi unfollow, bo im nie pożyczam rzeczy”

Myślicie, ze osiądzie tam na stałe? W rozmowie stwierdziła, że decyzja musi być permanentna ze względu na szkołę i przyjaźnie dzieci.

Sara i Artur Borucowie idą w objęciach

Sara Boruc, Artur Boruc/fot. AFPS

Sara Boruc na ściance

Sara Boruc/fot. AKPA

Sara Boruc na ściance

Sara Boruc/fot. AKPA