Są pięknymi kobietami i mają głowę do interesów. Siostry Mannei na swoim blogu potrafią zarobić niemałe sumki. Prym wiedzie Sara, która po ślubie z Arturem Borucem, stała się rozchwytywana przez media. Zawartość szaf tych dam, a dokładnie kwoty, jakie zostały w to zainwestowane, potrafią przyprawić o ból głowy. Nic dziwnego, że każda stylizacja tych pań jest głośno komentowana. Pamiętacie, co blogerki w DDTVN?

W zasadzie do wielu grup społecznych. Nie tylko, jak sugeruje pytanie, do ludzi, dziewczyn, które mogą sobie pozwolić na luksusowe dodatki. Jesteśmy w trójkę, by prowadzić blog, który ma skupić uwagę większej ilości czytelników, czytelniczek. Po to, żeby trafić w gusta większej liczby osób. Także Sara rzeczywiście uwielbia luksusowe dodatki, Ines z racji tego, że jest jeszcze małą dziewczynką ubiera się odpowiednio do jej wieku, czyli w zasadzie ubiera się w sieciówkach, czyli dziewczyny również mogą czerpać inspirację zupełnie dostępne dla przeciętnego portfela.

Wczoraj Sara i Ines pojawiły się na pokazie marki La Mania. Sara miała na sobie skórzaną koszulę i szorty. Młodsza z pań postawiła na czarny kombinezon.

Rzeczywiście trafiają do wszystkich? Myślicie, że będą miały, co robić za kilka lat?

&nbsp
Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)

Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)

Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)