Sara Jessica Parker wyprowadza się od męża
Wkrótce po tym, jak do domu Sary Jessiki Parker i jej męża Matthew Brodericka, przybyły dwa nowo narodzone maluszki, magazyn Look puścił plotkę o tym, że aktorka zamierza wyprowadzić się z mieszkania, które rodzina dzieli na Manhattanie.
Parker szuka bardziej spokojnego miejsca na wychowanie swoich dzieci. Planuje przenieść się w okolice Brooklynu, gdy tymczasem jej mąż i ojciec trójki ich dzieci nie zamierza rezygnować z mieszkania w sercu Nowego Jorku.
Broderick pracuje na Broadwayu i nie chce się stamtąd oddalać. Poza tym bardzo lubi swój dom.
Ciekawe czy to tylko plotka, czy w ich małżeństwie tak źle się dzieje.
no to pieknie……
oni sami nie wiedza czego chca, raz sa razem raz sie rozstaja i tak w kolko
i supeeeer.
niebieskieoczko, 22-07-09, 08:17 napisał(a):A może wyprowadzają sie razem, a reszte domyśliły sobie brukowce. najprawdopodobniejsze 😛
ze what czyli zrobili sobie dwojke dzieci a teraz chca zamieszkac osobno?
ale zmienna jest …
ej przecież ostatnio kupiła dom z ośmioma sypialniami
Ona jest piękna i już!
Każde małżeństwo czasem przeżywa kryzys. A tak po za tym to ma fajne buty ;p
co ona ma z nogami:|
niebieskieoczko, 22-07-09, 08:17 napisał(a):A może wyprowadzają sie razem, a reszte domyśliły sobie brukowce. wcale bym się nie zdziwiła
..i to juz od jakiegos czasu.
gość, 22-07-09, 10:02 napisał(a):Ja nigdy nie wybaczyłabym zdrady. Dziwię się ludziom, którzy wybaczyli. Zdrada to dobitny dowód na to, że partner/ka wcale nie kocha jeśli zdrada.Może się zdarzyć każdemu, więc uważaj, bo możesz nie być wyjątkiem. Każdy ma chwile słabości i nie można go przez to skreślać z życiorysu. Będziesz dorosła to się przekonasz.
Ja nigdy nie wybaczyłabym zdrady. Dziwię się ludziom, którzy wybaczyli. Zdrada to dobitny dowód na to, że partner/ka wcale nie kocha jeśli zdrada.
A może wyprowadzają sie razem, a reszte domyśliły sobie brukowce.
Lubię ją….dla mnie jest piękna 🙂