Sarah Ferguson uważa, że Lisa Marie Presley zmarła z powodu złamanego serca. Przyczyną tego według niej miało być samobójstwo jej syna Benjamina w 2020 roku.

Lisa Marię Presley nie mogła przeboleć śmierci syna?

„Myślę, że jest teraz z Benem” – powiedziała księżnaYorku Page Six w sobotę na lotnisku w Memphis w stanie Tennessee, dokąd przyleciała z Wielkiej Brytanii by wziąć udział w nabożeństwie żałobnym Presley w Graceland Sunday.

Księżna Yorku dodała, że była tam, aby zapewnić komfort córkom Lisy Marie, aktorce Riley Keogh, 33 lata, i 14-letnim bliźniakom, Finleyowi i Harper.

Nie żyje Lisa Marie Presley! Jedyna córka Elvisa Presleya zaledwie 2 dni wcześniej była na Złotych Globach…

„Myślę, że musimy upewnić się, że Finley, Riley i Harper otrzymają pełne wsparcie w przyszłości” – powiedział  Ferguson. „Była z nich taka dumn.. Kiedyś pisała do mnie, mówiąc: „Tak, naprawdę zachwycam się tym, jak wspaniałe są teraz moje dzieci”.

63-letnia Ferguson wspomniała także o matce Lisy Marie, Priscilli Presley, zauważając, że nią również należy się teraz zaopiekować.

Znana jest przyczyna śmierci Lisy Marie Presley. Rodzina podpisała deklarację o niepodejmowaniu resuscytacji

Była żona księcia Andrzeja, lepiej znana pod pseudonimem Fergie, była długoletnią przyjaciółką Presley. Według oficjalnych danych, Lisa Marie zmarła na skutek ataku serca.

Elvis Presley (1935-1977) with his wife Priscilla and their daughter Lisa Marie Presley 1970 Forum

Nicolas Cage, Lisa Marie Presley/fot. Reuters/Forum