Scarlett Johansson wciąż nie może otrząsnąć się po ślubie Ryana Reynoldsa, jej byłego męża. Mimo że rozstali się dwa lata temu, aktorka wciąż jest wściekła na Blake Lively, że ukradła jej męża. Nie ma więc się czemu dziwić, że piękna Scarlett nie szczędzi złośliwości pod adresem Blake.

Mimo że nie ma na to najmniejszych dowodów, Scarlett jest przekonana, że Ryan ją zdradzał z Blake. Ona wciąż twierdzi, że Blake ukradła jej Ryana – powiedział informator z otoczenia gwiazdy w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu The National Enquirer.

To nie wszystko. Scarlett Johansson nazywa obecną żonę Ryana tanią imitacją, nieszczerym, pretensjonalnym i głodnym sławy potworem.

Ślub Ryana i Blake ponownie otworzył dawne rany. Jest pewna, że Blake z pełną premedytacją uwiodła Ryana, wiedząc, że jest w związku. Na dodatek, Scarlett odbiera ten związek jako potężny policzek – kontynuuje informator The National Enquirer.

Mimo to Scarlett chodzi na randki i stara się zapomnieć o związku z Ryanem. Na pewno jednak minie kilka lat zanim znowu zaangażuje się na stałe.

Trzymamy kciuki!

&nbsp

Scarlett Johansson źle znosi ślub byłego męża

Scarlett Johansson źle znosi ślub byłego męża