Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]
Jest już trailer filmu, o którym będzie pewnie bardzo głośno. Mowa o Maggie – dramacie opowiadającym o inwazji zombie.
W rolach głównych zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera – ostatnio więcej mówiło się o jego synu, Patricku Schwarzeneggerze, który spotykał się z Miley Cyrus, może teraz pora przywrócić proporcje i podyskutować o gwiazdorze przez duże G.
Obok Arnolda zobaczymy Abigail Breslin i Joely Richardson.
Zapowiada się strasznie – opowiada o epidemii zamieniającej ludzi w zombie. Wirus trafia też na farmę, jego ofiarą pada najstarsza córka w rodzinie. Tytułowa bohaterka powoli zaczyna się zamieniać w żywego trupa. Ojciec z rodziną starają się pomóc Maggie.
Do amerykańskich kin film trafi 8 maja. Na razie nie wiadomo, kiedy obraz zobaczymy w Polsce.
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-09.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-02.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-03.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-04.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-05.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-06.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-07.jpg)
![Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO] Schwarzenegger w zwiastunie filmu o inwazji zombie [VIDEO]](https://d3fqm68r4u6ion.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/maggie-pt-08.jpg)
[b]gość, 26-03-15, 07:01 napisał(a):[/b]Co druga polka ma takie czarne stopy jak ta laska z trailera 🙁 Czarne pięty, haluksy wielkości piłek do tenisa, ostrogi, obrzydliwość…Wszystkim polkom zaglądasz w buty by zobaczyć stopy?? Ich sprawa jak się chcą prezentować. Ciesz się, że masz jakie “masz”.
Co druga polka ma takie czarne stopy jak ta laska z trailera 🙁 Czarne pięty, haluksy wielkości piłek do tenisa, ostrogi, obrzydliwość…
było world war Z, jest walking dead i znowu kolejny film o zombie? To się robi nudne…