Po głośnej aferze Sebastiana Fabijańskiego dotyczącej jego rozstania z Maffashion oraz kontaktów z Rafalalą aktor postanowił zniknąć z social mediów, a pieczę nad swoim Instagramowym kontem przekazał osobom z zewnątrz, jednocześnie informując, że będą się tam pojawiać tylko i wyłącznie rzeczy związane z jego pracą artystyczną i zawodową.

Sebastian Fabijański na jednym planie ze swoją EX! Mamy zdjęcia z serialu „Nowi sąsiedzi”

Sebastian Fabijański stracił szansę na wyreżyserowanie dużego projektu

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że po wybuchu skandalu, Fabijański stracił duży kontrakt, dzięki któremu miał spełnić się w roli reżysera. Wcześniej aktor opowiadał o swoich planach na ekranizację książki „Eldorado” opisującej ciemną stronę polskiego footballu. Niestety okazało się, że Fabijański nie dotrzymał zobowiązań z podpisanej umowy:

Na wiosnę miał zacząć zdjęcia do produkcji. Niestety nie doszło do tego. Przez ten czas Sebastian zapewniał, że pracuje nad scenariuszem i szuka sponsorów. Umowa z Leną Katlik była zawarta na rok z możliwością przedłużenia na następne pół roku. W dniu 27 lipca minął termin ich współpracy – czytamy na stronie awpress.pl.

Do sprawy odniosła się również autorka książki „Eldorado, która w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że miała problemy, by skontaktować się z Fabijańskim:

W ostatnim czasie miałam utrudniony kontakt z Sebastianem. Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie zamierzam czekać i biorę sprawy w swoje ręce. Jestem po rozmowach ze znanym producentem filmowym. Jest on żywo zainteresowany moim projektem. Wierzę, że razem zrobimy dobre kino, którego jeszcze nie było. Wkrótce podamy szczegóły – wyznała Katlik

Magdalena Boczarska i Simone Susinna w nowym zmysłowym filmie twórców „365 dni”. Nie zabraknie też…Sebastiana Fabijańskiego

Sebastian Fabijański zadebiutuje jako reżyser z własnym filmem

Jak się jednak okazuje, mimo tego ciosu, Sebastian Fabijański dopiął swego i zadebiutuje jako reżyser z własnym filmem pt. „Hawaje”. Na jego Instagramie pojawiły się zdjęcia z planu, a osoba odpowiedzialna za jego social media napisała:

Miło nam poinformować, że Sebastian dziś zakończył zdjęcia do swojego debiutu reżyserskiego. Jego debiutancki film będzie nosił tytuł „Hawaje” – czytamy na Stories

Niestety, na ten moment próżno szukać informacji o czym będzie film lub kiedy możemy spodziewać się jego premiery. Czekamy więc z niecierpliwością na więcej informacji!

Sebastian Fabijański zadebiutuje jako reżyser z własnym filmem

IG: sebastian.fabijanski.official

Sebastian Fabijański zadebiutuje jako reżyser z własnym filmem

IG: sebastian.fabijanski.official