Trzymający w napięciu serial „Nowi sąsiedzi” to thriller obyczajowo-kryminalny, którego akcja toczy się na nowoczesnym osiedlu na przedmieściach.

Sebastian Fabijański podjął ważną decyzję. Poinformowało o tym na Instagramie

Sebastian Fabijański na planie serialu „Nowi sąsiedzi”

Poznajemy Ewę i Piotra (Marianna Zydek, Michał Żurawski), które podjęło decyzję o przeprowadzce ze względu na zapowiadające się powiększenie rodziny. Para wiodła do tej pory dość spokojne życie. Ona młoda, wrażliwa, lekko zagubiona dziewczyna, pochodząca z tradycyjnej, religijnej rodziny. On sporo starszy, jest dziennikarzem muzycznym i pochodzi dobrego warszawskiego domu. Para mimo różnicy wieku stanowi zgrana parę.

Fot.: Witold Bączyk

Fot.: Witold Bączyk

Sielankę przerywa przedwczesny poród i śmierć dziecka. Nowy dom miał być przepełniony szczęściem, a zamienia się w mroczne miejsce. Para próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach. Judyta i Szczepan (Marta Żmuda-Trzebiatowska, Sebastian Fabijański) to bardzo wyzwolona para. Ona jest atrakcyjną, instruktorką fitnessu, on przystojnym policjantem, typem prawdziwego macho.

Sebastian Fabijański tym WPISEM zaniepokoił fanów: „Trochę ten wpis wygląda jak jakaś myśl samobójcza”

Fot.: Witold Bączyk

Mimo że sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, zaczynają dzielić ze sobą radości i troski, a ich więź mocno się zaciska, co powoduje dramatyczne w skutkach konsekwencje.

Jak możemy się domyślać, Marianna Zydek i Sebastian Fabijański będą mieć sporo wspólnych scen. A przypominamy, że aktorzy grali już razem w filmie „Kamerdyner”. Po premierze filmu plotkowano, że łączy ich coś więcej niż tylko stosunki zawodowe, podsycili temat, kiedy pojawili się razem na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2018 roku. Natomiast nie skomentowali medialnych doniesień.

Fot.: Witold Bączyk

W serialu pojawi się także trzecia para sąsiadów, Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka) to tylko z pozoru zgodne małżeństwo. Niedołężność Liliany, buduje między małżonkami mur z tajemnic i frustracji, który nieodwracalnie wpłynie na życie wszystkich sąsiadów.

Pogubiliście się w dramie z Fabijańskim, Maffashion i Rafalalą? Przybywamy z pomocą! (INFOGRAFIKA)

Fot.: Witold Bączyk