Sebastian Fabijański zadebiutuje jako reżyser filmu “Eldorado”! Postanowił zekranizować film na podstawie książki pod tym samym tytułem. Książka opowiada o przekrętach wśród byłych piłkarzy i członków PZPN, naciąganie rodziców dzieci trenujących w szkółkach, seksualne propozycje dla ich matek w zamian za faworyzowanie ich synów i debiut w pierwszej lidze – to główne tematy, które zostaną poruszone.

Wernisaż Sebastiana Fabijańskiego. Kto przyszedł podziwiać jego dzieła?

Sebastian Fabijański nakręci film “Eldorado”

Autorka książki, Lena Katlik, z zawodu jest kosmetyczką, a prywatnie mamą 15-letniego młodego piłkarza. Środowisko zdążyła już poznać na tyle dobrze, że zdecydowała się napisać o nim książkę, która ma obnażyć prawdę o piłkarskim świecie. Lena ma wszystkie SMS-y, które dostała od ludzi ze świata piłki nożnej. Sama również niegdyś dostawała wszelkiego rodzaju propozycje, aby pomóc swojemu dziecku w karierze. Często obiecuje się rodzicom, że ich dziecko zostanie drugim Lewandowskim, a kiedy kończą się pieniądze, kończy się też i talent przyszłych piłkarzy. Wszelkie nazwiska zostały zmienione, jednak nie trudno będzie odgadnąć, kto się za nimi kryje.

Czy Maffashion ma zamiar ochrzcić syna? Jej odpowiedź może was zaskoczyć!

Aktualnie powstaje scenariusz do filmu. Historia związana z książką spodobała się Fabijańskiemu na tyle, że postanowił wziąć udział w produkcji i zająć się jej przeniesieniem na ekran. W przyszłym roku ruszą zdjęcia do produkcji.

Jak myślicie kto w nim zagra?

Maffashion otwiera się na temat ŚLUBU. Zdradza też tajemnicę początków związku z Fabijańskim: „Portale plotkarskie pomogły w tym”

Sebastian Fabijański Fot. Baranowski/AKPA

Sebastian Fabijański na scenie

Sebastian Fabijański Fot. Kurnikowski/AKPA