Seksowny kombinezon Jennifer Lopez (FOTO)
Kombinezon to jeden z bardziej problematycznych fasonów.
Wiele kobiet go unika, bo bezlitośnie obnaża wszelkie niedoskonałości figury.
Są jednak i takie panie, które bardzo chętnie wskakują w kombinezon, który w tym przypadku podkreśla kobiece kształty.
Przykład – Jennifer Lopez. Kilka dni temu gwiazda przywitała czekających na nią przed hotelem fotoreporterów w cielistym, obcisłym kombinezonie.
Naszą uwagę zwróciła też burza przedłużanych włosów – taką Jennifer nie mogła się pochwalić, gdy wypoczywała na basenie. Dzięki pomocy zdolnych stylistów tym razem Lopez zademonstrowała naprawdę bujną czuprynę.
Zobaczcie fotki.
Fot. © Fame/Flynet
w takie dupskoo tylko zapakowac!! a potem na 2 baty!! a 3 w dziobie i jeszcze 2 rece wolne mmm:p
Jennifer Lopez odkąd pamiętam jest dla mnie symbolem amerykańskiego beztalencia ze świetnym marketingiem. Głosu nie ma, nigdy nie była dobrą wokalistką. Aktorka z niej drętwa i naprawdę przeciętna. Ale ma speców od wszystkiego i jest “zrobiona” tak, żeby szum wokół niej się utrzymywał. American Dream.
Slyszlalem ze w pupe lubi :)))))
piękna i wygląda ślicznie
ten mlody niedlugo ucieknie
totalnie beznadziejna baba!!!i do tego sztuczna
gość, 13-09-12, 13:53 napisał(a):ona jest gruba ale myśli, że jest szczupluteńka i zakłada ciuchy dla szcupłych lasekwidziałaś kiedyś grubego człowieka cielątko!!!????
Ona jest Boska!!!
ale szafa, ale jak na urodzenie blizniakow i 45 lat trzyma sie super, a raczej trzymaja ja trenerzey ktorym placi krocie
o wiele lepiej wyglada ten kombinezon na kobietach jej figury ona jest piekna ! a dla tych patykow co zazdroszcza no sorry ale kazda z was by pewnie chciala taka figure miec ! juz sie skonczyl czas promowania anorekcji !
te to maja sposoby na wlosy w tym calym hollywood..tylko na to dupsko jak szafa dwudzwiowa jakos nie;-))))
zakaz fotografowania z tylu
tandeciara!!!!
gość, 13-09-12, 14:20 napisał(a):jesteście żałośni. Jen wygląda zjawiskowo! 43 lata i takie ciało? ogarnijcie się! jesteście tylko bandą rozżalonych i zazdrosnych bab, które nie mają nic innego do roboty poza bluzganiem. poza tym nie ma “przedłużanych” włosów. są zwyczajnie zagęszczone! jak na przykład te: LuxyHairno przecież trzeba pobluzgać i puścić swoje żale w świat 🙂 bo po co napisać kulturalnie, że ktoś/coś się nie podoba, jak można prostacko przywalić. Ale wtedy przynajmniej widać ile jest zakompleksionych osób w naszym kraju.
nuda nudny kolor i fason a sztuczne włosy bleeeeeeeeee
Fajna kobitka z niej, wygląda świetnie 🙂
Ona jest BOSKA!!!! Uwielbiam ją!
Wyglada pięknie
gość, 13-09-12, 14:01 napisał(a):rece zdradzaja wiek szyja czasu nie zatrzymasz.Jej dłonie wyglądają młodo, są jasne i gładkie. Wygląda na 30 lat,
jak zwykle wygląda pięknie
Ma górę kasy a za grosz gustu, miało być modnie, jest tandetnie.
zobacz galerie………e chyba was pojebało ………………..
Piękna i zmysłowa. Polskie pasztety plują jadem zazdrości i zawiści ale nie zmienicie tego że J . LO jest zjawiskowa!
jesteście żałośni. Jen wygląda zjawiskowo! 43 lata i takie ciało? ogarnijcie się! jesteście tylko bandą rozżalonych i zazdrosnych bab, które nie mają nic innego do roboty poza bluzganiem. poza tym nie ma “przedłużanych” włosów. są zwyczajnie zagęszczone! jak na przykład te: LuxyHair
rece zdradzaja wiek szyja czasu nie zatrzymasz.
Wyglada okropnie! I kolor tez zalosny cielisty!
Wiecie, co wam powiem…zazdroszczę takim kobieta jak J.LO nie talentu ,bo nie jestem zwolenniczka jej aktorstwa oraz wokalu ,ale tego, że nie przejmuje się tym ,że jest zaokrąglona tu i tam…ja jak przytyłam 3kg to czułam się z tym źle.
ona jest gruba ale myśli, że jest szczupluteńka i zakłada ciuchy dla szcupłych lasek
SUPER BABKA;)))
Wygląda świetnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czekamy 27 września !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W końcu ładnie wyglada 😉 odpowiednio na swój wiek, a nie jak jakiś tępy podlotek wyrwany z dyskoteki.
a jak chce sie sikac to co wtedy?? nogawka czy jak…
gość, 13-09-12, 12:43 napisał(a):a jak chce sie sikac to co wtedy?? nogawka czy jak…Zwariowałaś? Przecież taka dama i gwiazda zarazem nie sika (w ogóle co to za słownictwo?!) ani nie stawia klocków, to takie przyziemne…