Selena Gomez chce być sama?

1-5-R1 1-5-R1

Pisanie wiadomości do swoich chłopaków za pomocą Twittera i Instagrama to teraz bardzo modne zachowanie.

Ostatnio z tej drogi komunikowania się skorzystała na przykład Rihanna.

Czyżby podobnie postąpiła Selena Gomez?

Gwiazdka dodała właśnie fragment tekstu piosenki Lorde The Love Club.

Jednak nie czuje się bezpiecznie z Bieberem?

&nbsp

Selena Gomez chce być sama?

Selena Gomez chce być sama?

Selena Gomez chce być sama?

 
12 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Justin na tych zdjeciach wyglada mega super !

Wieś tańczy, wieś śpiewa:D

do cholery ona tego nie napisała na twitterze, bo to nie jej profil. to jest jej prawdziwy profil https://twitter.com/selenagomez

gość, 04-08-13, 23:50 napisał(a):Dzieci chcą być niby dorosłe:(Jakie dzieci, przecież ona ma 21 lat.

trolololo 🙂

selena jest popierdolona , przy nim się wybiła więc niech nie przegina bo bez niego byłaby gównem

ale nie zachowuje się na 21, gada w wywiadach że nie ma życia prywatnego a i tak wystawia wszystko na pokaz, fakt wiekiem jest dorosła ale powinna się wtedy tak zachowywać. Wiek to nie wszystko liczy się dojrzałość

Dzieci chcą być niby dorosłe:(

kurna, przecież chodzi o siedzeniu na kiblu; to chyba oczywiste, że każdy wtedy chce być sam…czy Wy już nie umiecie żyć bez dorabiania do każdego słówka durnej ideologii???

Tez lubie byc sama jak siedzę na tronie. Rozumiem ja.

Dzieki Kozak za tego newsa. Mega lubie ten kawalek, a nigdy nie wiedzialem co to za piosenka. Co do Seleny to moze po prostu cytuje fragment piosenki, ktora lubi.

Precz z puchaczową kom.uną! Chcemy rządów Gemmei!!!