Selena Gomez opublikowała filmik, w którym zwraca się bezpośrednio do fanów i wyjaśnia przyczyny swojej zmniejszonej aktywności w mediach społecznościowych.

Selena Gomez pokazała zdjęcia z 28. urodzin – miała na sobie ZŁOTĄ kreację

Selena Gomez zwróciła się do fanów

Selena Gomez ma za sobą ciężki okres. Piosenkarka musiała zmierzyć się z ciężką chorobą zakończoną przeszczepem nerki. Następnie zaliczyła nieudaną reaktywację związku z Justinem Bieberem, który ostatecznie ożenił się z Hailey Baldwin. Prasa za oceanem donosiła, że to była główna przyczyna załamania nerwowego Seleny, które skończyło się hospitalizacją.

WOW! Selena Gomez pokazała swoje naturalne fale. Nawet jej dziadek był zaskoczony…

Kilka dni temu Selena Gomez świętowała urodziny, a fotkami z imprezy pochwaliła się w sieci. Teraz postanowiła bezpośrednio zwrócić się do fanów i wyjaśnić, dlaczego jest jej w sieci mniej niż kiedyś.

Chcę poświecić chwilę i coś wam powiedzieć, ponieważ wiem, że ostatnio nie dodawałam zbyt wiele postów – zaczęła gwiazda. Wiecie, że kocham was i za wami tęsknię. Jest wiele eskcytujących rzeczy, które nadchodzą i będę chciała się nimi podzielić z wami wszystkimi. Na początku tego roku, biorąc pod uwagę wszystko co się działo, uznałam za niedelikatne dzielenie się radosnymi wydarzeniami. To dla mnie bardzo trudne. Potrzebuję czasu, żeby zrozumieć, co się dzieje i wciąż ustawiam swoje priorytety. Będę trochę mniej zaangażowana – powiedziała Selena. – Dziękuję za to, że jesteście i mnie wspieracie.

Wydało się! Selena Gomez chciałaby zagrać w TYM serialu

Gwiazda zapowiedziała także, że wkrótce zdradzi szczegóły jej nowych projektów.

Kibicujecie jej?

Selena Gomez

Selena Gomez, fot.Forum/Backgrid USA.

Selena Gomez

Selena Gomez, fot.Forum/Backgrid USA.

Selena Gomez idzie do lekarza na kwarantannie

Selena Gomez idzie do lekarza na kwarantannie, fot. OnPoint_Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum