Selena Gomez nie jest już singielką. Jak donosi US Weekly, gwiazda spotyka się z z przystojnym muzykiem. Jej wybrankiem jest Drew Taggart z zespołu Chainsmokers.

Selena Gomez spotyka się z Drew Taggartem

Była gwiazda Disneya i jeden z dj-ów Chainsmokers podobno spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu.

Selena Gomez miażdzy swoich hejterów: „Jestem teraz trochę duża i mam to gdzieś”

„Nie próbują ukrywać swojego romansu, chowając się w klubach tylko dla członków”, powiedział informator, dodając, że ich nowy romans jest „bardzo swobodny”. Kiedy spędzają razem czas, „chodzą na kręgle i do kina” – powiedział informator US Weekly.

Selena jest ponoć bardzo zaangażowana w nową relację, a on „z trudem trzyma ręce przy sobie”. Ogólnie rzecz biorąc, „świetnie się razem bawią”, podsumował informator.

Najlepsze kreacje Złotych Globów 2023. Jenna Ortega gwiazdą wieczoru, Hilary Swank w ciążowej kreacji, Selena Gomez w fiolecie

Informacje o nowym związku pojawiają się zaledwie cztery miesiące po tym, jak doniesiono, że Drew spotyka się z najmłodszą córką Steve’a Jobsa, Eve Jobs. Także zaledwie kilka dni temu po mocnym wyznaniu o tym, jak Drew i jego kolega z zespołu Chainsmokers, Alex Pall, miewali w przeszłości trójkąty z fankami.  Ale, czy to ma teraz jakiekolwiek znaczenie, skoro teraz ponoć nie widzi świata poza Seleną?

 

 

Cabo San Lucas, MEXICO – * Forum

Cabo San Lucas, MEXICO – * Forum

*EXCLUSIVE* Aspen, CO –  Forum

Drew Taggart of The Chainsmokers performs during Wild 94’s Wazzmatazz at Shoreline Amphitheatre on June 05, 2022 in Mountain View,  Forum

Andrew Taggart is seen in Los Angeles, California.
Forum

Miami Beach, FL – *EXCLUSIVE* – P Forum