Selena Gomez pojawiła się w minionym tygodniu na rozdaniu Złotych Globów. Jej „fani” od razu zauważyli nieco zmienioną figurę gwiazdy, co szumnie komentowali pod postami na jej Instagramie. Gomez postanowiła nie mieć litości dla hejterów i odniosła się do komentarzy podczas live na Instagramie.

Selena Gomez przesyła wiadomość dla hejterów

Selena Gomez wystąpiła na czerwonym dywanie w aksamitnej czarnej sukni od Valentino. Choć dla wielu wyglądała pięknie znalazło się całkiem liczne grono osób, które postanowiło skomentować fakt, że przytyła.

Najlepsze kreacje Złotych Globów 2023. Jenna Ortega gwiazdą wieczoru, Hilary Swank w ciążowej kreacji, Selena Gomez w fiolecie

Selena, która od wielu lat mierzy się z problemami psychicznymi, również na tle samoakceptacji postanowiła od razu rozprawić się z trollami.

W najnowszym nagraniu na którym jest razem ze swoją młodszą siostrą, która również była z nią na czerwonym dywanie tego wieczoru komentuje swoją figurę.

„Jestem teraz trochę duża, ponieważ dobrze się bawiłam podczas wakacji” – powiedziała gwiazda Disneya podczas live na Instagramie.

Selena Gomez zadebiutowała z nowym (zaskakującym) kolorem włosów

„Prawda?” Gomez powiedziała, odwracając się do swojej młodszej siostry, Gracie Elliott Teefey, 9 lat, w tle.

„Ale nas to nie obchodzi” – dodała, po czym obie wybuchnęły śmiechem.

Selena Gomez zdradza, jak poradziła sobie z chorobą dwubiegunową

To nie pierwszy raz, kiedy Selena odnosi się do tego rodzaju komentarzy. W kwietniu minionego roku, Selena zauważyła, że zaprzestała rezygnacji z niektórych potraw, bowiem i tak „zawsze coś się komuś nie podoba”.

Ma rację?

 

 

Selena Gomez attends the 80th Annual Golden Globe Awards in Beverly Hills, Forum

Selena Gomez attends the 80th Annual Golden Globe Awards in Beverly HillsForum

Selena Gomez attends the 80th Annual Golden Globe Forum

Selena Gomez na ściance

Selena Gomez/fot. Forum