Selena Gomez (30 l.) od lat jest w centrum uwagi. Słynne związki, jeszcze słynniejsze rozstania, publiczne sprzeczki z innymi celebrytkami, przeszczep nerki, a ostatnio… przybranie na wadze. Selena Gomez powiedziała w serialu dokumentalnym Apple TV+ „Dear…”, że „kłamała”, mówiąc, że negatywne komentarze na temat jej większego ciała jej nie dotykają. Przyznała, że wypłakiwała oczy w samotności.

Selena Gomez broni Taylor Swift po dissie Hailey Bieber

Kłamałam. Wchodziłam do internetu, zamieszczałem zdjęcie i mówiłam: To nie ma znaczenia. Nie akceptuję tego, co mówisz […] Publikowałam te rzeczy, mówiąc, że mi to nie przeszkadza, ponieważ nie chciałam, aby przeszkadzało to innym ludziom, którzy doświadczają tego samego […] Wstydzę się za to, jak wyglądają, to kim są, kogo kochają, po prostu myślę, że to takie niesprawiedliwe, wyznała.

Selena Gomez o „body shamingu”

Selena Gomez, która ma doświadczenie w uciszaniu osób, które zawstydzają „gorzej wyglądających” powiedziała, że pomimo przedstawiania siebie jako twardej i nieugiętej dla internetowych trolli, wypłakiwała w samotności oczy, „ponieważ nikt nie zasługuje na to, by usłyszeć takie rzeczy”.

Selena Gomez o plotkach o związku, „Za bardzo lubię być sama”

Gwiazda, u której w 2014 roku zdiagnozowano toczeń, podzieliła się tym, że ludzie w internecie „nie mogli się doczekać”, aby znaleźć powód, by ją ściągnąć na dno, pomimo bolesnych skutków ubocznych jej przewlekłej choroby.

Byłam zawstydzona, że przybrałam na wadze z powodu mojego tocznia, wyznała Selena Gomez.