Seth Rogen (40 l.) wystąpił w podcaście Stevena Bartletta, podczas którego otworzył się na temat swojego wyboru, by nie zostać ojcem i swojego „bardzo szczęśliwego” życia z żoną Lauren Miller, którą poślubił w 2011 roku po siedmiu latach randek.

Prowadzący zapytał znanego aktora i producenta czy byłby „szczęśliwszy”, gdyby miał dzieci, Seth Rogen odpowiedział, że nie „myśli, że tak by było” i przypisuje tej decyzji pomoc w „odniesieniu” sukcesu w Hollywood. ostatnie dwie dekady.

James Franco i Seth Rogen w olbrzymim torcie [FOTO]

Możemy robić, co chcemy, jesteśmy w kwiecie wieku, jesteśmy mądrzejsi niż kiedykolwiek, rozumiemy siebie lepiej niż kiedykolwiek, mamy zdolność do osiągnięcia poziomu pracy i poziomu komunikacji i troski o siebie nawzajem, a także stylu życia, który możemy ze sobą prowadzić, jakiego nigdy wcześniej nie byliśmy w stanie prowadzić, wyznał.

Seth Rogen mówi o nie posiadaniu dzieci

Możemy to po prostu zrobić i nie musimy wychowywać dziecka, którego świat teraz nie potrzebuje […] Wydaje się, że ja i moja żona czerpiemy dużo więcej przyjemności z braku dzieci niż ktokolwiek, kogo znam, z posiadania dzieci, dodał Seth Rogen na temat rodzicielstwa.

Seth Rogen zjadł garść grzybów halucynogennych. Co się stało?

Seth Rogen i Lauren Miller zaczęli spotykać się w 2004 roku po spotkaniu w programie „Da Ali G Show”. Para zaręczyła się 29 września 2010 roku, a pobrała się 2 października 2011 roku w Kalifornii.

Byłem w pobliżu, oczywiście, wielu dzieciaków, nie jestem ignorantem, wiem jak to jest… Niektórzy z moich znajomych mają dzieci od dziesięcioleci, wiesz? Niektórzy ludzie chcą dzieci. Niektórzy ludzie nie chcą dzieci, wyznał aktor.