Kim Cattrall (67 l.) wygląda oszałamiająco w najnowszej kampanii promującej kolekcję Best of SKIMS. Obok gwiazdy „Seksu w wielkim mieście” dla SKIMS pozowała m.in. powracająca z fanfarami Nelly Furtado (44 l.) i aktorka Lana Condor (26 l.).

Kim Cattrall powraca w wielkim stylu do telewiji

5-krotnie nominowana do nagrody Emmy aktorka pochwaliła się swoją wysportowaną sylwetką w czarnym body z głębokimi wycięciami i szpilkach. Seksowna Kim Cattrall emanuje sensualnością w bieliźnie modelującej od Kim Kardashian, „Co sądzę o Skims? Och, chciałbyś wiedzieć, prawda? Cholernie fantastycznie”, powiedziała na wideo towarzyszącemu sesji zdjęciowej.

Możliwość wyboru moich ulubionych stylizacji SKIMS na potrzeby kampanii była niezwykle wyzwalająca […] najbardziej podobało mi się modelujące body do połowy uda – To fenomenalne dopasowanie […] I zawsze, gdy go noszę, czuję się pewna siebie.

Kim Cattrall i druga młodość

67-latka przeżywa drugą młodość i jest wręcz rozchwytywana. Oprócz występów w telewizji („Glamorous”, „Jak poznałam twojego ojca”, „I tak po prostu”) i filmach kinowych („Wszystko o moim starym”), coraz częściej pojawia się w roli ikony stylu.

Sarah Jessica Parker zaskakująco komentuje powrót Kim Cattrall

Kim Cattrall właśnie została gwiazdą okładki najnowszego numeru Vogue Greece, a Balmain zaprosił ją na swój pokaz na Paris Fashion Week. Aktorka pojawiła się w towarzystwie swojego wieloletniego partnera Russella Thomasa (53 l.), z którym rzadko pokazuje się publicznie.

Oby tak dalej! Samanthy Jones nigdy za wiele.

Kim Cattrall dla SKIMS

2-9-2020
First look at upcoming new TV show „Filthy Rich”
Pictured: Kim Cattrall,Image: 555884897, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: FOX / Planet / Forum

Fot. Forum