Shaquille O’Neal (50 l.) wciąż NIE jest przekonany, że Ziemia jest okrągła, zwłaszcza, że ​​jego samolot „leciał prosto” zamiast po łuku. „To teoria, to tylko teoria”, skomentował O’Neal, zapytany w „The Kyle & Jackie O Show”, czy nadal popiera komentarze, które wygłosił w 2017 roku na temat płaskiej Ziemi.

Shaquille O’Neal pomylił pierogi z kiełbasą

Leciałem dzisiaj 20 godzin, ani razu nie leciałem w tę stronę”, powiedział, gestykulując ukośnie. „Leciałem prosto”, po czym dodał, że podczas podróży „nie przewrócił się” lub „odwrócił do góry nogami – mówił Shaquille O’Neal.

Prowadzący „The Kyle & Jackie O Show” zapytał gwiazdora, w jaki sposób można polecieć na drugi koniec świata, robiąc to w różnych kierunkach, „To wciąż prosta linia”, stwierdził były sportowiec. Legendarny gracz NBA, podzielił się również swoimi wątpliwościami, czy Ziemia rzeczywiście się kręci.

Shaquille O’Neal płaskoziemcą

Wiesz, że mówią, że Ziemia się kręci? Mieszkam w domu nad jeziorem od 30 lat, ani razu jezioro nie obróciło się w lewo lub w prawo […] Nie chodzi o rozgryzanie teorii, albo się myli, albo ma rację – to tylko teoria – dodał Shaquille O’Neal.

Snoop Dogg naśmiewa się z „Pytania na Śniadanie”

Jeżdżę od wybrzeża do wybrzeża [USA], a droga jest płaska. Mówię tylko. Cały czas jeżdżę z Florydy do Kalifornii […] Nie poruszam się w górę i w dół pod kątem 360 stopni […] Chcesz mi powiedzieć, że Chiny są pod nami? Chiny są pod nami? Tak nie jest. Świat jest płaski – komentował w show były koszykarz.

Shaquille O’Neal Fot. Shea Flynn/imageSPACE