Stosunki Jamie Lynn Spears i jej słynnej starszej siostry uległy w ostatnim czasie znacznemu pogorszeniu. Według Britney młodsza siostra „żyła za jej pieniądze” i nie wspierała jej podczas nałożonej na nią kurateli. Czara goryczy przelała się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to Brit publicznie wyraziła żal do siostry, a chwilę póżniej postanowiła przestać obserwować ją na Instagramie. Jamie Lynn pierwszy raz udziela wywiadu w którym mówi na ten temat.

„Kocham moją siostrę”

To że młodsza siostra słynnej piosenkarki udziela wywiadu właśnie teraz nie jest przypadkowe. Już za miesiąc do sprzedaży trafi jej książka w której spisała swoje wspomnienia. Jak można się domyśleć znaczna część jej 30-letniego życia będzie się opierać na bliskiej relacji z Britney Spears, a to właśnie ta część najbardziej interesuje potencjalnych czytelników.

Britney Spears usuwa swoją siostrę z Instagrama

Jamie Lynn Spears pojawiła się w studiu słynnej amerykańskiej śniadaniówki – Good Morning America. Od razu zapytano ją co poczuła, kiedy zdjęto z jej siostry kuratelę wykonywaną przez ich ojca.

„Ucieszyłam się. Po pierwsze, chciałam zaznaczyć, że nie rozumiem, kiedy to w ogóle zostało wprowadzone, miałam wtedy 17 lat i miałam urodzić dziecko” – powiedziała w GMA przejętym głosem. „Więc nie rozumiałam wówczas, co się dzieje i nie byłam też na tym skupiona. Skupiłam się na tym, że miałam 17 lat i byłam w ciąży. Wtedy rozumiałam z tego równie mało, jak teraz”.

Kuratela Britney Spears trwała 12 lat. W tym czasie piosenkarka była całkowicie poddana woli ich ojca, który w całości zarządzał nią i jej majątkiem. Według relacji Britney kuratela skutkowała całościowym brakiem możliwości decydowania o sobie.

Prawnik Britney Spears nazywa jej ojca „obrzydliwym”

W trakcie postępowania sądowego Britney wielokrotnie wypowiadała się przeciwko swojej rodzinie, w tym swojej siostrze. Kiedy zeznawała w czerwcu 2021 roku, powiedziała sędziemu, że jej zdaniem członkowie jej rodziny powinni siedzieć w więzieniu za „nadużycie”, które, jak twierdzi, znosiła przez lata.

Aarona Cartera czeka taki sam los, jak Britney! Rodzina chce go ubezwłasnowolnić

Siostra Britney w wywiadzie zapewniała jednak, że zawsze działała na rzecz Britney.

„Zawsze byłam największym fanem mojej siostry” – dodała. „Więc kiedy potrzebowała pomocy, zrobiłam wszystko by jej pomóc, a także udostępnić kontakty których potrzebowała, by ewentualnie zakończyć te kuratelę i po prostu zakończyć to wszystko dla naszej rodziny. Pomyślałam wtedy – jeśli to wywołuje tyle niezgody, po co to kontynuować?”

Jamie Lynn Spears o Britney. „Nie macie PRAWA o niej mówić”

Jamie Lynn zapewniała w wywiadzie, że to ona pomogła jej się skontaktować z prawnikami i pomagała jej w kontakcie z innymi ludźmi, jednak jak twierdzi „nie wyszło jej to na dobre”. Ostatecznie ona i Britney nie mają ze sobą najlepszych relacji.

Britney znowu atakuje siostrę. Ta nie jest taka święta

Młodsza siostra została zapytana o jej obecną relację z Britney po tym, jak Britney przestała ją obserwować na Instagramie.

„Ta miłość wciąż tam jest, w stu procentach. Um, kocham moją siostrę – dodała. „Zawsze ją kochałam, wspierałam i robiłam, to co słuszne, a ona dobrze o tym wie. Nie wiem dlaczego nasz relacja jest teraz w takim punkcie.

Jamie Lynn odniosła się także do niedawnego postu Britney Spears w którym wyraża złość na siostrę, że wykonała jej piosenki. Wyjaśniła, że „nie rozumie dlaczego jej siostra miałaby być na nią zła”, a całą sytuację „przedyskutowała” z siostrą.

„Najlepszy dzień w życiu” – Britney Spears nareszcie jest wolna!

Wspomnienia Jamie Lynn Spears zostaną opublikowane 18. stycznia.

 

 

 

 

 

 

10/01/2017 EXCLUSIVE:

Jamie Lynn Spears fot. Caters News / Forum

10/01/2017 EXCLUSIVE: