Obserwując zamieszanie generowane przez krewnych Meghan Markle, nie trudno zrozumieć niechęć brytyjskiej rodziny królewskiej do ślubów z osobami, najdelikatniej rzecz ujmując, skomplikowanej przeszłości. Wkrótce światło dzienne ujrzy książka przyrodniej siostry żony księcia Harry’ego, a to oznacza, że na wierzch wypłyną kolejne rewelacje dotyczące byłej księżnej.

Wyszły na jaw nowe fakty na temat porodu Meghan Markle. Dlaczego wybrała szpital w Portland?

Meghan Markle – siostra

O Samantcie Markle znów zrobiło się głośno w okolicy świąt Bożego Narodzenia, kiedy to jej mąż został zatrzymany przez policję pod zarzutem pomocy domowej – miał on zaatakować przykutą do wózka inwalidzkiego Samanthę po tym, jak poprosiła go o pomoc w skorzystaniu z toalety. Mężczyzna został zatrzymany i oczekuje na rozprawę.

Przyrodnia siostra Meghan zdobyła uwagę dziennikarzy z całego świata otwarcie krytykując księżną Sussexu, gdy ta nie zaprosiła jej na swoje wesele. Zalążkiem konfliktu miała być współpraca ojca Meghan z paparazzi, do której zachęcała Samantha. Przez ostatnie lata krewna Meghan nie ustawała w wygłaszaniu nieprzychylnych opinii na temat słynnej siostry. Niechęć do księżnej nie przeszkadzała jej jednak na tyle, by powstrzymać się od napisania książki dotyczącej jej relacji z Meghan. Dzieło pod tytułem „The Diary Of Princess Pushy’s Sister Part 1” trafi do sprzedaży 1 lutego.

Elżbieta II powiedziała DOŚĆ! Samantha Markle już nie będzie niepokoić Meghan?

W przeciwieństwie do tego, co mówią plotki i trolle, moja książka nie została napisana po to, aby atakować moją siostrę. (…) Byłam bardzo otwarta, ale nie pisałam jak szmatławce – wyznała Samatha.

Siostra księżnej liczy się z tym, że książka może zostać odebrana w różnoraki sposób.

Recenzje pojawią się z wyprzedzeniem, a ludzie i tak będą doszukiwać się tego, co chcą zobaczyć. Taka jest ich natura. Jestem psychologiem, mam dwa dyplomy magisterskie i wiem trochę o zachowaniach jednostki i tłumu. Rozumiem, że ludzie wiele wymyślą, ale moim zdaniem, każdy w tej książce znajdzie coś dla siebie – zareklamowała Samantha.

Księżna Kate wyciągnęła rękę do Meghan Markle – ta ją ODRZUCIŁA

Myślicie, że Windsorowie też znajda w niej swoje ulubione fragmenty?

Meghan Markle z księciem Harrym

Meghan Markle z księciem Harrym fot. Backgrid UK / Forum

Meghan Markle i Harry chwilę przed odłączeniem się od rodziny królewskiej.

Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/PA Images.

Samantha Markle

Samantha Markle, fot. Kevin Manning/MEGA / The Mega Agency / Forum