Siostry Jenner będą sprzedawać biżuterię
Kendall i Kylie Jenner idą w ślady Nicole Richie. Dziewczyny zaczynają współpracę z Pascalem Mouawadem – projektant ten jest właścicielem linii pod nazwą “Glamhouse\”, w ramach której jest już sprzedawana biżuteria projektowana właśnie przez Richie. Kendall i Kylie będą następne.
Siostry słynnych Kardashianek zaprojektują biżuterię dla młodych dziewczyn – od 12 do 19 lat. Ceny wyrobów będą się wahać w granicach 20-60 dolarów.
Miliony nastolatek podpatrują styl Kendall i Kylie – mówi Mouwad. – Dlatego właśnie one idealnie pasują d tej roli, jestem podekscytowany mogąc z nimi współpracować.
Dziewczyny też nie mogą się doczekać:
Uwielbiamy dodatki, to niesamowite, że będziemy mieć własną kolekcję biżuterii, którą będzie można nosić na co dzień – i nasi przyjaciele też będą mogli to robić! – cieszą się Kendall i Kylie.
Spodziewamy się, że kolekcja będzie hitem większym nawet, niż perfumy Kim.
Już to widzę, jak te gówniary coś projektują haha Zresztą, wszystkie te gwiazdki tylko firmują produkt swoim nazwiskiem, a czarną robotę odwalają za nich inni
ta po lewej ładniejsza, ma bardzo symetryczna twarz
A jak ja mam 19,5 to już nie mogę nosić ich biżuterii,bo jestem za stara,buahahahahha?
Siostrzyczki się uzupełniają: Kendall ma prześliczną buzię, ale nogi takie sobie. Kylie jest zgrabniejsza, ale wciąż ma minę jakby ją coś bolało.
ta po prawej jest brzydka jak dupa psa
ta niższa ładniejsza wg mnie
Biżuteria? Szczerze mówiąc zawsze mają tak fajne kreacje, że nigdy nie zwróciłam uwagi na ich biżuterię. Chyba idą w złym kierunku.
gość, 27-12-11, 10:42 napisał(a):czy KIM nakrecila tez cos z KRISEM?Wątpliwe. Chyba, że ona po kryjomu nakręciła kiedy ją rżnął. Czas pokaże.
Niby szaleją za dodatkami ale jeszcze nigdy nie widziałam, żeby były jakoś specjalnie obwieszone. Zawsze moją uwagę zwracają sukienki. Kendall jest przepiękna. Strasznie mi sie podoba 🙂
ilu tam jeszcze dalekich krewnych wyplynie na ruchaniu KIM?
czy KIM nakrecila tez cos z KRISEM?
gość, 27-12-11, 10:37 napisał(a):Talie, 27-12-11, 10:05 napisał(a):Nie wydaje mi się, żeby ta kolekcja przebiła perfumy Kim.. a tym bardziej jej pornoDobre xD Haha
Talie, 27-12-11, 10:05 napisał(a):Nie wydaje mi się, żeby ta kolekcja przebiła perfumy Kim.. a tym bardziej jej porno
niech wypuszcza wlasna sekstasme zamiast zerowac na ruchankach KIM,
gość, 27-12-11, 10:29 napisał(a):Fakt ze fajny maja styl , ale zeby odrazu bizuteria ?. . . .;)) Nie zawczesnie ?. NAJLEPIEJ NIGDY
JUZ WIDZE JAK TE MALOLATY COS ZAPROJEKTUJA KTOS IM POKAZE GOTOWYCH KILKA PROJEKTOW I WYBIERAJA JEDEN, DARMOZJADY DO GAROW JE!
Fakt ze fajny maja styl , ale zeby odrazu bizuteria ?. . . .;)) Nie zawczesnie ?.
To doprawdy niesamowite ze te nastoletnie zolzy, ktore wyplynely na domowym ruchanku niKIM KAzdemudupydam beda projektowac bizuterie, wcale sie im nie dziwie, ze sa zaskoczone
jeszcze tych 2 p..zd brakowalo na rynku
Nie wydaje mi się, żeby ta kolekcja przebiła perfumy Kim..