SKANDALICZNA sukienka Alexis Skyy! Wyszła prawie NAGO!

d-28-R1 d-28-R1

Na gali BET Awards, oprócz gwiazd, pojawili się także zapomniani celebryci, którzy próbowali za wszelką cenę przykuć uwagę swoim zachowaniem i strojem. Takie gale to często jedyna okazja, by przypomnieć o sobie szerszej publiczności.

Blac Chyna w KRÓTKICH włosach i KOSZMARNEJ stylizacji. Tak ukrywa ciążę!

Z tej szansy skorzystała niejaka Alexis Skyy. Amerykańska aktorka i modelka wybrała na tę okazję bardzo kontrowersyjny strój. Ubrała transparentną sukienkę ozdobioną łańcuszkami – niestety – pod kreację zapomniała założyć biustonosza. Jej sutki uśmiechały się do aparatów fotografów, a celebrytka czuła się dumna i doceniona.

Uciekający BIUST i tragiczne PIĘTY kuzynki księcia Williama!

Zobaczcie jak grała piersiami. Zadała szyku?


SKANDALICZNA sukienka Alexis Sky! Wyszła prawie NAGO!

SKANDALICZNA sukienka Alexis Sky! Wyszła prawie NAGO!

SKANDALICZNA sukienka Alexis Sky! Wyszła prawie NAGO!

SKANDALICZNA sukienka Alexis Sky! Wyszła prawie NAGO!

   
18 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Przewiewne

Ładne piersi :)Dobrze wygląda

Typowy urwiszon, nic więcej

Tania lala szukała głupiego na kajak

Powinni ją wyprosić facetowi w domu niech tak chodzi ale nie na takich imprezach

Najprostsze zagranie kolorowych które sprawdzilo się na kurwiszjanach żeby zdobyć popularność, podziw mas bezmózgów i łatwy hajs. Tak to już w życiu działa że im masz mniej zasad tym więcej na tym masz korzyści, a że de bi li śliniących się na widok brudnego suta nie brakuje to małpy chętniej pokazują.

Nawet prostytutki przy drodze bardziej się szanują.

18:32 widać, ze masz rozeznanie w temacie

Czy nagi biust jeszcze kogokolwiek w tych czasach szokuje?

Te nagrody bet to takie nagrody bez znaczenia, czarni przyznaja je innym czarnym. Na tej imprezie prawdziwych gwiazd sie nie zobaczy. Taka troche patologiczna impreza, nie pamietam czy to rok temu czy dwa doszlo tam do bojki chlopakow Nicky Minaj bylego i owczesnego.

Ładna i zgrabna. Ale mogła się trochę bardziej ubrać. Ale wtedy nikt by o niej nie napisał 😊 Bardzo mi się podoba kształt jej ust, szkoda, że nie można sobie takich zrobić.

Ta kobieta to dno. Lasa na kase, slawe, gotowa na absolutnie wszystko. Nawet w ciaze zaszla z raperem dla alimentow.

A potem włączy się do #metoo

Ni cóż piękna figura, szczupła i ma piersi to kobiety ja zjada bo same maja płaskie klaty.

A kim ona jest i co ma do zaoferowania oprócz pokazywania cycków albo waginy?No właśnie.

Barmanka z klubu ze striptizem. Zaliczona przez wielu w branzy. Jeden duren bedzie placil jej alimenty bo byl na tyle glupi, zeby przespac sie z nia bez zabezpieczenia.

Dno dna, dobrze, ze du*y nie pokazala. Zero klasy.

samo imię Alexis kojarzy mi się z prostytutką, więc po prostu imię idealnie dobrane do natury tej pani