Sławomir poprowadzi program muzyczny w TVP!

s-d-R1 s-d-R1

W wiosennej ramówce TVP pojawi się nowy program z celebrytami, który ma poprowadzić… Sławomir Zapała.

Sylwester 2017 w Zakopanem (ZDJĘCIA)

W Big Music Quiz będą rywalizować cztery drużyny złożone z – znając tego typu programy – lekko zapomnianych gwiazd. Będzie rozpoznawanie tytułów piosenek, płyt, a także odpowiadanie na inne pytania muzyczne. Jaka to melodia dla celebrytów już od marca. Miejmy nadzieję, że żaden uczestnik nie wybiegnie ze studia z płaczem, jak miało to miejsce w show prowadzonym przez Roberta Janowskiego:).

Czy Sławomir sprawdzi się w roli prowadzącego? To w końcu show-man, a jego miłość jest słynna już nie tylko w obrębie Zakopanego. Nie czuł się gotowy reprezentować Polski na Eurowizji, ale chętnie zaopiekuje się celebrytami w studiu.

Eurowizja 2018 – wiemy czy Sławomir weźmie udział w eliminacjach!

Myślicie, że to jego miejsce? Wygląda jak polski Freddie Mercury?

Czekamy na listę uczestników nowego show.

Sławomir poprowadzi program muzyczny w TVP!

Sławomir poprowadzi program muzyczny w TVP!

Sławomir poprowadzi program muzyczny w TVP!

 
8 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Dla mnie ina pewno dla wielu innych to jakiś po jeb na fali – za rok nikt nie będzie wiedział kto to jest!!!!!!!!

To jest wąs, co niejedną pi*** trząsł 😀

Do 13:17 jak byś był normalnym człowiekiem a nie ciemnym Januszem to zaczail byś że ten cały ubiór, włosy, wąsy czy zachowanie to jego sceniczny image. Slawomir jest aktorem z zawodu

gość, 09-02-18, 13:17 napisał(a):Nie lubię typa. Przaśne piosenki i twarz typowego wujka Marka czy innego Slawka. Okropne. .ciekawe czemu sławny jest ani to utalentowane ani fajnych piosenek nie piszeJeżeli ktoś ma do wyboru słuchać typowe disco polo, a to co tworzy Sławek to wybór jest prosty. Poziom instrumantalny jest bardzo wysoki, teksty piosenek chwytliwe i niepowtarzające się co dwa wersy. Ogólnie kompletnie nie słucham tego typu muzyki, ale jak leci gdzieś Sławomir to mi ona w ogóle nie przeszkadza, a nawet mnie bawi. Bardzo podoba mi się jego dystans.

IMBECYL i tyle!

Nie znoszę tego kabareciarza. Nie bedę ogladała.

gość, 09-02-18, 14:47 napisał(a):Do 13:17 jak byś był normalnym człowiekiem a nie ciemnym Januszem to zaczail byś że ten cały ubiór, włosy, wąsy czy zachowanie to jego sceniczny image. Slawomir jest aktorem z zawoduDlatego ja nie lubię i nie slucham tego fałszywca.

Nie lubię typa. Przaśne piosenki i twarz typowego wujka Marka czy innego Slawka. Okropne. .ciekawe czemu sławny jest ani to utalentowane ani fajnych piosenek nie pisze