Słodki weekend Jessiki Alby (FOTO)
Jessica Alba i jej mąż, Cash Warren, zasłużyli na romantyczny urlop. Para, którą zwykle widzimy w rodzinnym gronie wybrała się do Nowego Jorku na weekend we dwoje.
Przypuszczamy, że nie tylko chęć spędzenia ze sobą czasu sprowadziła ich do Wielkiego Jabłka, jednak takie momenty uchwycili paparazzi.
Jess i Cash na spacerze, na lodach i wiatr, który wtargnął pod sukienkę Jess – zobaczcie zdjęcia zakochanej pary.
Za to ich lubimy: zero skandali i miłość jak z bajki.




Jak to się dzieję, Jessica jest piękna kobietą jej mąż też niczego sobie, ich starsza córka bardzo podobna do taty, ale ta młodsza dziewczynka to już naprawdę jest brzydka, ma jakąś wielką głowę, rude włosy, jest pulchna i twarz naprawdę nieładna. Ładna z nich para a dzieciak taki okropny i niech mi nikt nie mówi że wszystkie dzieci są urocze i śliczne, bo to nieprawda, to tak jak by powiedzieć że każdy dorosły jest ładny.
ten jej koleś mnie denerwuje
gość, 24-06-13, 14:35 napisał(a):Jak to się dzieję, Jessica jest piękna kobietą jej mąż też niczego sobie, ich starsza córka bardzo podobna do taty, ale ta młodsza dziewczynka to już naprawdę jest brzydka, ma jakąś wielką głowę, rude włosy, jest pulchna i twarz naprawdę nieładna. Ładna z nich para a dzieciak taki okropny i niech mi nikt nie mówi że wszystkie dzieci są urocze i śliczne, bo to nieprawda, to tak jak by powiedzieć że każdy dorosły jest ładny.Młodsza ma ładne rysy twarzy,to strasza jest niezbyt ładnym dzieckiem
Ale lize 😀
Jeeeeeejku jaka ona jest śliczna.
Słodkie gówno jessiki alby
Kobieta, ktora nie musi sie starac aby slicznie wygladac, w przeciwienstwie do corki Tuska.
oto kobieta bez wad, przynajmniej wizualnych. a charakter też wydaje się dobry;)
co za pięknota, ja cię kręcę
Jest prześliczna ale każdy facet obejrzy się za inna choćby miał najpiękniejszą kobietę przy sobie
Niezbyt ladnie wyglada.
oni tacy są! same im oczy latają za innymi
Co do urody, nie wiem, co aż tak wam się podoba w Albie? Wg mnie jest bardzo ładna, ale nie nazwałabym jej jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Faktycznie, też mi imponuje spokój, skromność, życie bez skandali i wierność w jej rodzinie. Trzymam kciuki, żeby pozostało im tak na zawsze.
tyle było pisania, że zbrzydła, nic nie zbrzydła, jak była śliczna tak jest śliczna
ciekawe czy on się ogląda za innymi dupami.ma obok siebie przecież nieporównywalnie jedną z najpiękniejszych kobiety chyba na świecie
jest śliczna i sukienka super
Każdy facet ogląda się za innymi 😉
gość, 23-06-13, 15:38 napisał(a):co one mają z tymi kiecami? lopez, holmes teraz alba…W takie upały? takie ubrania to bardziej na maj.w takich kieckach wcale nie jest gorąco, są przewiewne
co one mają z tymi kiecami? lopez, holmes teraz alba…W takie upały? takie ubrania to bardziej na maj.
Najpiękniejsza, dla niej mogłabym zmienić orientację ;P
Ale szczęsciara z niej.. znaleźć drugą połówkę w show biznesie to sztuka..
Bardzo ładnie wygląda na tych zdjęciach
alba jest zawsze piekna i ma zajebiste okulary ! 😀