Do tej pory Cameron Diaz uchodziła za kochliwą i niestałą w uczuciach. Ta 42-latka ma na swoim koncie między innymi związki z Jaredem Leto, Justinem Timberlakem, P. Diddym i Mattem Dillonem. Wszystko wskazuje na to, że ten amant trafił do jej serca na dobre. Mowa o młodszym o 7 lat od aktorki wokaliście grupy Good Charlotte. Cameron i Benji Madden zaczęli swój związek w kwietniu 2014 roku. Od pierwszego zauroczenia minęło zaledwie sześć miesięcy, kiedy Benji poprosił ukochaną o rękę. Ostatnio udało się nawet przyłapać paparazzi Diaz z dużym pierścionkiem na ręku. Portale plotkarskie donosiły, że para zamierza niebawem wziąć ślub. Obstawiano, że będzie to początek 2015 roku. Okazuje się, że to właśnie dziś przypada ta magiczna data!

TMZ i US Weekly donoszą, że ceremonię zaplanowano w posiadłości w Beverly Hills. 4 stycznia odbył się próbny obiad, a dziś od rana przyjeżdżają kwiaty, jedzenie i napoje. I pomyśleć, że jeszcze rok temu te gołąbeczki jeszcze się nie znały!

– To szalone, ale oni są tacy szczęśliwi. Benji ma tendencję do szybkiego zakochiwania się, ale tym razem wydaje się, że traktuje związek bardzo poważnie. – zdradza jeden z informatorów.

Życzymy wszystkiego dobrego!

&nbsp
Ślub Cameron Diaz już dzisiejszej nocy!

Ślub Cameron Diaz już dzisiejszej nocy!

Ślub Cameron Diaz już dzisiejszej nocy!