Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na początku października 2022 roku ostatecznie potwierdzili krążące już od miesięcy plotki o ich związku. Jakiś czas później zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali z okazji 70-lecia TVP, a w międzyczasie zdążyli się nawet zaręczyć.

Krótko po informacji o zaręczynach, w mediach zaczęto spekulować o ślubie „Kurzopków”, a jedne z pierwszych doniesień sugerowały, że para weźmie ślub w wakacje w 2023 roku. Aktorka szybko jednak zdementowała te doniesienia, a w jednym z wywiadów podkreśliła, że nie jest ogromną fanką ślubów, a poprzednim razem przed ołtarzem stanęła po namowach ze strony Marcina Hakiela.

Nowe doniesienia o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego! Muszą przyspieszyć plany?

Jak jednak donosiła osoba z otoczenia Cichopek i Kurzajewskiego, Katarzynie bardzo zależy na tym, by spełnić marzenie swojej 100-letniej babci, która przed śmiercią chciałaby ujrzeć szczęśliwą Kasię na ślubnym kobiercu u boku Maćka, którego rzekomo darzy dużą sympatią:

Kasia wie, że babcia widzi jej szczęście i chciałaby zobaczyć, jak bierze ślub z Maćkiem, którego bardzo polubiła. Kasia sama o tym wciąż nie myśli, nie chce niczego przyspieszać, ale radość babci i jej słowa są dla Kasi ważne — zdradzał informator “Faktu”.

Kurzajewski jest chorobliwie zazdrosny o Cichopek?! „Boi się ją puszczać do Stanów Zjednoczonych na tak długo”

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego odwołany

I choć wszyscy z zapartym tchem czekali na informacje o ślubie pary, nowe doniesienia nie pozostawiają złudzeń – ślub nieprędko się odbędzie, a jednym z powodów jest… Paulina Smaszcz, która od wyoutowania związku Kasi i Macieja praktycznie każdą wolną chwilę poświęca na komentowanie ich życia, wbijanie szpili i rzucanie oskarżeń:

Nie mają jeszcze ustalonej konkretnej daty ślubu. Ale nie chcą, żeby przykre sytuacje z Pauliną psuły im uroczystość. Wolą poczekać na spokojniejszy czas. Bardzo się wspierają i dobrze wiedzą, że jest kilka osób, które życzą im rozstania. Nic z tego. Dramaty bardziej ich zbliżyły – zdradziła osoba z otoczenia pary portalowi Jastrząb Post.

Z kolei dwutygodnik „Show” donosi, że ceremonia została przełożona o kilka miesięcy, ponieważ Katarzyna i Maciej byli zbyt zajęci innymi sprawami, w tym remontem domu, przez co nie zdążyli z przygotowaniami do ślubu, który rzekomo do kameralnych bynajmniej nie będzie należał:

Pragną, by ceremonia była wyjątkowa. Oboje są bardzo rodzinni, więc kameralny ślub tylko ze świadkami nie wchodzi w grę. Nie zdążyli z przygotowaniami – oboje mieli ostatnio sporo na głowie. Poza obowiązkami zawodowymi zajmowali się remontem domu, a Kasia organizacją komunii córki – mogliśmy przeczytać.

Też nie możecie się doczekać ślubu Kurzopków?

Ida Nowakowska o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego

pasekkozak

Katarzyna Cichopek na urodzinowej wycieczce z Kurzajewskim. Ile romantycznych zdjęć!

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jako para debiutują na wydarzeniu TVP. Skomentowali aferę z Pauliną Smaszcz

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA