Millenialsi są teraz szczęśliwi… *NSYNC podobno znów tworzą razem muzykę. Ich świeżutkie kawałki mają się pojawić w najnowszej części filmowej serii „Trolle”. Justin Timberlake, JC Chasez, Joey Fatone, Chris Kirkpatrick i Lance Bass mają wydać nową piosenkę. Pierwszy raz od 20 lat.

Justin Timberlake dla Louis Vuitton. Starzeje się jak dobre wino

Dodatkowo wszystkich 5 członków kultowego boysbandu „oczekuje niespodziewanych ról” w animowanej komedii muzycznej, która ma się ukazać w kinach 17 listopada. Zwiastun „Trolls Band Together” wydaje się tylko podjudzać plotki o powrocie.

*NSYNC powraca z nową muzyką

Byłby to pierwszy raz od ponad dwóch dekad, kiedy *NSYNC wydało wspólny projekt muzyczny. Ich ostatni singiel „Girlfriend” z ich 4. i ostatniego albumu został wydany w 2002 roku. To wtedy Justin Timberlake wspiął się na szczyty solowej kariery muzycznej.

Justin Timberlake i Jessica Biel świętują 10. rocznicę ślubu!

Przez lata wielu spekulowało, że być może sukces Timberlake’a jest jednym z powodów, dla których *NSYNC nie pojawiło się wcześniej na wspólnej scenie. Jednak Chris Kirkpatrick w rozmowie z Page Six w październiku 2022 roku wyznał, że inny członek boysbandu waha się, czy chce ponownie wchodzić przed światła fleszy.