Gwiazda Zmierzchu Taylor Lautner i jego świeżo poślubiona żona Taylor Dome zostali przyłapani w gorących wodach Meksyku podczas ich romantycznego miesiąca miodowego!

Taylor Lautner spędza miodowy miesiąc w Meksyku

Para pobrała się 11 listopada w kalifornijskiej winnicy na oczach 100 najbliższych osób, w tym drużby Jasona Kennedy’ego i jego żony Lauren Scruggs. Fotoreporterzy przyłapali parę jak przechadza się po plaży po czym udaje się wziąć kąpiel w morzu.

Taylor Lautner już po ślubie! Zobaczcie zdjęcia z wesela w Kalifornii

Taylor i Taylor są parą od przeszło 5 lat. W 2017 roku aktor Taylor Lautner organizował wieczór gier w swoim domu, podczas którego został przedstawiony Taylor Dome – dyplomowanej pielęgniarce, rzeczniczce zdrowia psychicznego i założycielce bloga Lemons by Tay oraz organizacji non-profit The Lemons Foundation – przez jego siostrę. Przed imprezą miała powiedzieć bratu: „Przyprowadzam twoją przyszłą żonę!”

Taylor i Taylor zaręczyli się 11 listopada 2021 r., a gwiazdor Zmierzchu oświadczył się w ich kuchni w Los Angeles.

„Tay zawsze powtarzała mi, że nie chce niczego wielkiego ani wyszukanego; wolała coś intymnego” — mówi Lautner. „Pewnego wieczoru zasugerowała, żebym po prostu zrobiła to w kuchni przy kolacji i kieliszku wina. Skończyło się na tym, że zrobiłem to w kuchni, ale zrobiłem to na dużą skalę.’

Numerologia ponoć zawsze była ważna dla Dome, więc Lautner szybko zidentyfikował 11/11/21 jako idealną datę oświadczyn.

Ktoś jeszcze pamięta Taylora Lautnera? (FOTO)

„Z pomocą naszej przyjaciółki i asystentki zorganizowałam dla niej imprezę, abyśmy mogli zmienić kuchnię pod jej nieobecność” — wyjaśnia Lautner. „Pokryliśmy kuchnię setkami róż i świec i trudno było ją rozpoznać. Kiedy wróciła z imprezy, czekała ją nie lada niespodzianka. Później tego wieczoru zasugerowałem jej, żebyśmy wzięli ślub dokładnie za rok od dzisiaj, w piątek 11 listopada 2022 r. — i tak się stało! – czytamy w Vogue.

Ładna z nich para?

 

Los Angeles, CA – * Forum

Mexico, MEXICO – *EXCLUSIVE* – Forum

Mexico, MEXICO –  Forum