Jeśli mieliście już okazję obejrzeć 2 pierwsze odcinki kontynuacji „Seksu w wielkim mieście” – „And just like that”, wiecie, że producenci uśmiercają jednego z głównych i najbardziej kultowych bohaterów serialu. Śmierć jest zaskoczeniem i wielkim rozczarowaniem dla fanów na całym świecie. Zatem jeśli jeszcze nie oglądaliście… nie czytajcie dalej!

Premiera „And Just Like That” czyli nowego „Seksu w wielkim mieście”! Jak zmieniły się główne bohaterki?

Pierwszy odcinek „And just like that”

W pierwszym odcinku serii umiera… Mr Big, grany przez Chrisa Notha. Małżonek głównej bohaterki Carrie Bradshaw znika ze scenariusza już w pierwszym epizodzie. Nieoczekiwany atak serca kończy ich wspólne… bardzo wygodne i szczęśliwe życie. Carrie zostaje sama.

O co chodzi z rowerem?

Nie tylko fanów zaskoczyła śmierć Mr. Biga. Rzecznik marki Peloton produkującej wysokiej jakości rowery stacjonarne potwierdził, że firma nie była świadoma szczegółów dotyczących wykorzystania roweru.

HBO samodzielnie zakupiło rower Peloton”, powiedziała Denise Kelly w oświadczeniu dla Buzzfeed News. „Peleton wiedział, że w odcinku zostanie użyty rower i że Jess King będzie przedstawiała fikcyjną instruktorkę Peloton – Allegrę. Ze względu na poufność, HBO nie ujawniło nam z wyprzedzeniem szerszego kontekstu otaczającego tę scenę.

Fani „Seksu w wielkim mieście” już oszaleli na punkcie TYCH stylizacji! Chcą wyglądać jak bohaterki nowego sezonu

Peloton traci na wartości

Podczas premiery, która miała miejsce w czwartek, 9 grudnia, Mr. Big dostał ataku serca po treningu na rowerze stacjonarnym, podczas gdy Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) była na recitalu fortepianowym córki Charlotte (Kristin Davis). Przez cały odcinek Big mówił także o swoim ulubionym instruktorze ćwiczeń, Allegrze.

Od premiery odcinka akcje firmy Peloton spadły o 11 punktów procentowych i według specjalistów ta tendencja niestety może się utrzymać. Wszystko przez strach, że można… dostać ataku serca podczas ćwiczeń na przyrządzie.

Wyciekł scenariusz do nowej wersji „Seksu w Wielkim Mieście”

To już oficjalne! Znamy obsadę nowego "Seksu w wielkim mieście"

To już oficjalne! Znamy obsadę nowego „Seksu w wielkim mieście”

Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Obsada serialu Seks w wielkim mieście, fot. Reuters/Forum

Seks w wielkim mieście, fot. Newsroom

Kadr z filmu Seks w wielkim mieście, fot. Newsroom