Odkąd młodziutka Sofia Richie pierwszy raz pojawiła się u boku Scotta Disicka, w mediach zaczęły pojawiać się informacje o jej sporze z 39-letnią Kourtney Kardashian. Bohaterka KUWTK ma podobno w planach obicie przystojnego Scotta. Córka Lionela Richie nie potrafi poradzić sobie z sytuacją, a jej frustrację wzmacniają kolejne spotkania Scotta i Kourtney, którzy starają się wspólnie wychować dzieci. To, co ostatnio Richie powiedziała na temat Kourt, może ją naprawdę zaboleć.

Scott Disick Święto Dziękczynienia spędził z Kourtney i dziećmi (ZDJĘCIA)

Jak donoszą zagraniczne media, Sofia czuje się niekomfortowo, kiedy ludzie porównują ją do Kourt. Irytuje ją fakt, iż ludzie zestawiają ją z o wiele starszą kobietą. Ta plotka z pewnością rozwścieczy Kourtney, która za wszelką cenę próbuje zatrzymać czas i chwyta się niemal wszystkich sposobów, by zachować młodość.

Czy Sofia wciąż ma powody do niepokoju? Scott Disick spędził tegoroczne Święto Dziękczynienia z Kourtney i dziećmi. Wygląda na to, że 20-letnia modelka będzie musiała pogodzić się z faktem, iż jej partner jest nie tylko celebrytą, ale również ojcem. Złośliwi twierdzą, że młodziutka gwiazdka próbowała wylansować się na związku ze starszym mężczyzną, jednak nie spodziewała się, że konsekwencje będą aż tak bolesne.

Kourtney Kardashian romansuje ze swoim BYŁYM?!

Porównajcie zdjęcia Kourtney i Sofii. Richie rzeczywiście ma powody, by gniewać się o to, że porównują ją do starszej Kourt?