Maja Bohosiewicz jest aktorką, właścicielką marki odzieżowej i mamą dwójki dzieci, a prócz tego również aktywną instagramerką. Chętnie relacjonuje swoje życie, dzieli się spostrzeżeniami i odpowiada na pytania swoich fanów. Od czasu do czasu pokazuje też swoją dietę lub dzieli się tajnikami sekretnych metod chudnięcia. Kiedyś zorganizowała nawet miesięczne wyzwanie na swoim Instagramie, w którym razem ze swoimi obserwatorami miała odstawić gluten, cukier i alkohol oraz skupić się na uprawianiu sportu. Niejednokrotnie chwaliła się również swoją szczupłą sylwetką, którą udało jej się wypracować.

Maja Bohosiewicz odradza wakacji z dziećmi! „Idź lepiej na jedną noc ze starym do hotelu”

Sonia Bohosiewicz posłuchała RADY siostry. Chwilę później ZWIJAŁA SIĘ z BÓLU!

Teraz za jej przykładem postanowiła pójść starsza siostra – Sonia Bohosiewicz. Na swoim Instagramie zaprezentowała trend podpatrzony u Mai, a konkretniej picie octu jabłkowego na czczo zaraz po przebudzeniu. Jak możemy wyczytać w internecie, roztwór zawierający 1-2 łyżki octu jabłkowego należy pić 20 minut przed posiłkiem. Picie roztworu ma wiele pozytywnych efektów przy leczeniu różnych schorzeń oraz wspomaga chudnięcie. Nie powinny go jednak stosować osoby, które cierpią na przewlekłe choroby związane z układem pokarmowym i żołądkiem oraz wątrobą. Czyżby Sonia Bohosiewicz należała właśnie do tej kategorii? Zaczęło się niewinnie, na pierwszym filmiku pokazała jak bierze łyk „magicznego” napoju i tłumaczy skąd wzięła pomysł:

Trendy prosto od @majabohosiewicz. Zaczynam dzień od octu jabłkowego.

Instagram: majabohosiewicz

Instagram: soniabohosiewicz

Po czym dodała żartobliwie, nawiązując do urlopu siostry, która obecnie przebywa na Malediwach:

Każdy ma takie Malediwy jakie mu przypadły w tym roku…

Instagram: soniabohosiewicz

Niestety chwilę później pożałowała swojej decyzji i z grymasem bólu na twarzy złapała się za brzuch. Zbolałym głosem zwróciła się do siostry:

Halinko, czy to tak ma wyglądać? Bo mnie rozbolał żołądek od razu.

Sonia Bohosiewicz mimo wyraźnego dyskomfortu zacisnęła jednak zęby i zapewniła, że dla schudnięcia jest w stanie się poświęcić:

Przecierpię jeżeli mam schudnąć 4kg w przeciągu 30 dni tylko przez ten ocet.

Instagram: soniabohosiewicz

Czy to jednak aby na pewno bezpieczne?

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!